reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

O kurczę, ja też ciągle kicham, najwięcej pod prysznicem [emoji28] myślałam że jakieś przeziębienie się chce przyplątać, ale w takim razie chyba nie. Na szczęście [emoji846]
tez tak myslalam ze przeziębienie... ale od początku ciąży kicham. Najczęściej przy otwarciu lodowki, myjac ręce zimną wodą albo pod prysznicem. Może chodzi tez o wilgoc?

Pisząc tego posta kichnelam 2x 🤣🤣🤣
 
reklama
cześć dziewczyny. Witam się z Wami po weekendzie, który był bardzo intensywny dla mnie. Dzisiaj mam urodziny [emoji85][emoji817][emoji1308][emoji294]️, a świętowaliśmy cały weekend, goście i jeszcze raz goście. Zaparłam się sama w sobie i powiem Wam, ze nawet się dobrze czułam przez te 2 dni, co prawde dalej niewiele mogę zjeść, ale oprócz słuchaj bułki w sobotę zjadłam kawałek pizzy( czego szybko pożałowałam), a wczoraj przyjechali moi Rodzice i Mama przywiozła mi pierogi [emoji18][emoji3064][emoji1786] to było najlepsze co jadłam od 3 tyg, dzisiaj na śniadanie tez 3 pierożki i jest okej, trochę mam zapasu, wiec bede sobie dozować ta przyjemność, bo są na prawdę przepyszne! [emoji847]
Ale wczoraj wieczorem jak już posprzątaliśmy i ogarnęliśmy w domu to poczułam takie zmęczenie, ból nóg i kręgosłupa, padłam.
Dzisiaj kończę magiczne 27 lat, wiec wierze, ze to będzie dobry rok i kolejne urodziny będę świętować z moim maluszkiem [emoji178]
Miłego dnia! [emoji179][emoji294]️
Wszystkiego najlepszego [emoji3060][emoji3060][emoji3060]
 
Ta moja fasolka musi mieć mnie tak dość .. od tego kaszlu i kataru.. ze dajcie spokój. Martwię się czy nie za często kaszle i spinam ten brzuch.. No mam już zryty beret. Ale się martwię na nowo. 😐
Ciebie fasolka ma dość za kaszel a mnie za non stop ciągnięcie na wymioty bo aż całą wtedy drżę ale co zrobić z nami mają kruszynki? Muszą nas kochać i nam wybaczyć wszelkie turbulencje 😅
 
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas🥰🥰 serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok🥰🥰 pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" 🤣🤣🤣

Teraz czekamy na prenatalne🥰🥰
N onie mogę się napatrzeć na takiego dużego dobrze ukształtowanego bobasa 🥰🥰 mój taki będzie za niecałe 2 tyg ale na prenatalne czyli usg 4d z analiza narządów itp umówiłam się dopiero na początku 13 tc bo nie było już miejsc, za długo zwlekałam ale mój mozg przy złym samopoczuciu jest ostatnio jak kaszka manna ..😅
 
N onie mogę się napatrzeć na takiego dużego dobrze ukształtowanego bobasa 🥰🥰 mój taki będzie za niecałe 2 tyg ale na prenatalne czyli usg 4d z analiza narządów itp umówiłam się dopiero na początku 13 tc bo nie było już miejsc, za długo zwlekałam ale mój mozg przy złym samopoczuciu jest ostatnio jak kaszka manna ..😅
jak 4d to beda genialne widoki ! Juz nie moge sie doczekac Twojego prenatalnego🥰🥰🥰
 
N onie mogę się napatrzeć na takiego dużego dobrze ukształtowanego bobasa 🥰🥰 mój taki będzie za niecałe 2 tyg ale na prenatalne czyli usg 4d z analiza narządów itp umówiłam się dopiero na początku 13 tc bo nie było już miejsc, za długo zwlekałam ale mój mozg przy złym samopoczuciu jest ostatnio jak kaszka manna ..😅
Wow 4D niesamowite! ja sie umówiłam na 12tydz na prenatalne i pani na recepcji sie pytałam czy jest możliwość 3D a ona odpowiedziała ze na tym etapie to za wczesnie ale jesli lekarz tak zdecyduje to bedzie mozna. Myslicie ze 3D w 12tyg to za wczesnie? 🤔
 
Hejka kochane.
Gratuluje wszystkim udanych wizyt, miętowa- ale superowe usg !!!!!!

Tym, które się męczą z infekcjami i przeziębieniem 😭 mocno współczuje, nie tego nam trzeba na początku ciąży, dodatkowe zmartwienie, yffff.

Ja dzisiaj jadę na suchej bułce i herbatach owocowych.
Jest źle, mam jadłowstręt chyba 🥺
Jakaś tragedia.
Już poprosiłam o zmianę leków przeciwwymiotny bo te są o kant tylka rozbić 🙀

Z pozytywów- przeżyłam kolejny dzień, plamienia dalej nie ma żadnego ❤️, objawy dalej silne, mąż się śmieje ze muszę tam mieć bardzo charakterna fasolkę, skoro tak daje mi w kość 😅

Tymczasem czuje się jak zombie.
 
reklama
ja u Bachórzewskiego, już druga ciąże 😉 a Sobolewski chyba robi tam prenatalne tak? Bo jakoś mi się kojarzy, że chyba na prenatalne do niego idę.. O ile nic nie pokręciłam.. W poprzedniej ciąży, nie doczekałam do terminu i on przychodził do mnie na obchód, bardzo sympatyczny lekarz, miły i dobrze go wspominam🙂
 
Do góry