reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Nie patrzyłam...dzięki za trop! A wiesz może czy w Belgii nie ma parcia na naturalny poród na siłę? (przez to odpada skandynawia) albo nie jest tak, że cała opieka zdrowotna jest właściwie państwowa jak w Hiszpanii? I można wpisać dwie mamy? Mogę napisać wiadomość prywatną, żeby tu nie zaśmiecać? :)
pewnie!
ogólnie to parcia nie ma chyba, u mnie akurat córka była główką do góry i dlatego miałam cc, ale mój gin nie próbował nawet jej obracać tylko od razu powiedział że cc i niepotrzebnie ludzie się cc boją bo to inne czasy i nie ma co się męczyć z obracaniem, czytałam też na grupie z Belgi że dziewczyny mówiły otwarcie do swojego ginekologa że się panicznie boją rodzić naturalnie i nie było problemu z cc
co do wpisania dwóch matek, da się na 100%, przed chwilą poszukałam jeszcze dla pewności na rządowej stronie.
 
reklama
Mi moj malz i wlosy farbowal i paznokcie u stop malowal :D
Golil, wycieral krew z ud po cesarce, masowal piersi jak byl nawal pokarmu i byly za twarde, no chyba nie ma rzeczy, ktorej by dla mnie nie zrobil, bez oporu, bez skrzywienia.
Nie powiem, ze zawsze jest idealnie, bo o takie pierdoly potrafimy koty drzec, ze to az wstyd, ale kiedy idzie o powazne sprawy- jest wsparciem, oparciem, pomoca i podpora.
 
A ja mam dziś jakieś dziwne objawy, nie mdli mnie, ale mam wrażenie że mi tj. serce kołacze. Nigdy nie miałam problemów kardiologicznych 😟 może po tym aspirin cardio 😟 że 3 razy dziś musiałam się położyć, jak poleżę to przechodzi.
Jak jutro tak będzie to pójdę do lekarza.
 
A ja mam dziś jakieś dziwne objawy, nie mdli mnie, ale mam wrażenie że mi tj. serce kołacze. Nigdy nie miałam problemów kardiologicznych 😟 może po tym aspirin cardio 😟 że 3 razy dziś musiałam się położyć, jak poleżę to przechodzi.
Jak jutro tak będzie to pójdę do lekarza.
Nie pomoge w temacie aspirin cardio bo nie biorę,ale czasem takie mam odczucie chyba z racji tarczycy. W ogóle myślę że i nasze serducho jak i cały organizm się dostosowuje.
Warto skonsultować...
 
reklama
Do góry