reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hejka kochanie.
Nocka minęła ciezko, co chwile budziłam się przerażona ze coś sie złego dzieje.

Poki co rano tylko dużo ciemnobrązowego plamienia.
Brzuch czasem pobolewa.
Dzisiaj mam nic nie robić ( nakaz mojego małża), wiec coś tylko wymyślę dla dzieciaków na obiad a sama mam zamiar jeść wypiekane w domu bagietki z serem żółtym lub z dżemem, w zależności na co będzie wena.

Staram się nie stresować, ale z drugiej strony mam stres za każdym razem jak idę do ubikacji.

Dostałam wczoraj tabletki przeciwymiotne i poki co zero mdlosci!

Jestem chora na głowę wiec co chwile sprawdzam czy dalej bolą mnie piersi 🙀

Teściu dostał bardzo konkretne polecenia od mego małża i swojej żony, ze ma być dla mnie bardzo grzeczny i pomagać w czym potrzebuje, starszaka do szkoły prowadzić i odbierać dopóty dopóki nie poczujemy się ze jest już bezpiecznie.

W Polsce już dawno leżała bym w szpitalu wiec staramy się zapewnić mi spokój i warunki szpitalne o ile się.

Mąż zrobił mi tez niespodziankę.
Ze względu na wczorajszy stres jakoś mocno się nie przejmowaliśmy dniem kobiet i tak dalej.
Także dzisiaj rano jak wstałam to małża już nie było, ale za to na moim biurku stał olbrzymi wazon z piękna aranżacja kwiatowa ❤️
A w lodowce eklery w belgijskiej czekoladzie ❤️
 
reklama
#żalpost

Być może to infantylne co napisze, ale jestem załamana. Za tydzień roczek i chrzciny syna. Jako iż obecnie wazę 85 kg… przy 170cm wyglądam jak spasiona bulwa. Niestety jestem perfekcjonistka. I w związku z tym, ze mam ten wiszący bęben, celulit, i tuzin rozstępów czuje się jak monstrum. Nic na mnie nie pasuje. Moja przyjaciółka - chrzestna. Ma idealne ciało i odstrzeli się jak gwiazda a ja mam ochotę wszystko odwołać. Pomocy… 😞
Na pewno coś znajdziesz ...makijaż włosy i będzie git
 
#żalpost

Być może to infantylne co napisze, ale jestem załamana. Za tydzień roczek i chrzciny syna. Jako iż obecnie wazę 85 kg… przy 170cm wyglądam jak spasiona bulwa. Niestety jestem perfekcjonistka. I w związku z tym, ze mam ten wiszący bęben, celulit, i tuzin rozstępów czuje się jak monstrum. Nic na mnie nie pasuje. Moja przyjaciółka - chrzestna. Ma idealne ciało i odstrzeli się jak gwiazda a ja mam ochotę wszystko odwołać. Pomocy… 😞
Może poczujesz się lepiej rezerwując przed imprezą wizytę u fryzjera, kosmetyczki, a jeżeli chodzi o ubiór są sklepy gdzie dobierają kreacje do figury. Makijaż, paznokcie fryzurka i nowa kiecka na pewno poprawią humor😉
 
Witam sie i ja :)
Wpadla kolezanka na kawe i jej o ciazy powiedzialam chodziaz nie bylo tego w planie, ale zapytala czy sie dobrze czuje bo jeszcze przed wyjazdem do PL wygladalam marnie :D Takze chyba zle wygladam :D

Wszystkim dziewczynom gratuluje udanych wizyt i pieknych dzieciatek 🥰

Marta2432 ja tez mam smaki na wszystko 😁 w drugiej i trzeciej ciazy mialam plus 8kg z czego dzieci po 4,2kg ale teraz mam takie ssanie, ze sie boje o koncowy wynik 😁 a maz to skarb, ze tak ci podrzuca dobrosci 😊
Betty2 ales mi smaka na majonez narobila, musze spr czy mam jeszcze jakis na stanie :D
Agu1531 no to brawo dla synka za spostrzegawczosc 😁
Oluska88 to masz dwoch chlopcow na pokladzie? przybijam piateczke. Jak myslisz, teraz bedzie trzeci kawaler czy moze panienka? Masz jakies przeczucia? ;)
Mrsmiki94 nawet tak nie mysl o sobie! jestes piekna, madra i wspaniala kobieta, ktora nie tylko ma male dziecko swietujace swoje pierwsze urodzine ale rowniez pod sercem nosi drugie szczescie. Zaloz usmiech na twarz, wypnij dumnie piers i ciesz sie kazdym dniem 🥰
DianaO piekny gest meza, dobrze, ze mozesz liczyc na pomoc tescia, jakby nie bylo jest to ogormne wsparcie, zwszlaszcza, jak moze sie zajac starszymi chlopcami. Odczpywaj i dbaj o siebie ;)
Pisalyscie o powiedzeniu o ciazy swoim mamom. Ja ze swoja mialam wspanialy kontakt i kazdego dnia za nia tesknie. Zmarla na kilka dni przed narodzinami mojego drugiego synka. Ale wierze, ze czuwa na wszystkimi swoimi wnukami 🥰
 
Kochana wiem co czujesz, tez jestem perfekcjonistka i jestem mocno krytyczna wobec siebie samej. Przyjaciółka ma dzieci? Bo jeśli jeszcze nie, to tymbardziej nie ma co sie porównywać. Piękno kobiety bije od nas w środku, to ta siła kobieca która tworzy nowe życie, zdobywa nowe szczyty. Żadne cekinowe stroje nie sa równoważne z naszym wewnętrznym blaskiem.. Urodzisz na jesien bobaska i bedzie Ci latwiej zrzucić swoje kg i wtedy Ty bedziesz paradować jak gwiazda po ulicy 💪💪 z blaskiem wewnetrznym i zewnetrznym.
nie ma dzieci, bardzo by chciała ale nie trafiła na odpowiedzialnego mężczyznę 😏
 
#żalpost

Być może to infantylne co napisze, ale jestem załamana. Za tydzień roczek i chrzciny syna. Jako iż obecnie wazę 85 kg… przy 170cm wyglądam jak spasiona bulwa. Niestety jestem perfekcjonistka. I w związku z tym, ze mam ten wiszący bęben, celulit, i tuzin rozstępów czuje się jak monstrum. Nic na mnie nie pasuje. Moja przyjaciółka - chrzestna. Ma idealne ciało i odstrzeli się jak gwiazda a ja mam ochotę wszystko odwołać. Pomocy… 😞
Idź do dobrego sklepu albo stylistki. Odpowiednio dobrane ubranie czyni cuda. I ty będziesz jak gwiazda.
 
Hej dziewczyny ! Czy Wy też odczucie często kucie brzucha po jednej stronie? Ja akurat z lewej strony. Od wczoraj często mnie kuje właśnie.
 
Hejka dziewczyny, ja dziś mam pierwszą wizytę u gina, stresuję się bardzo, bo pierwszą ciąże poroniłam. tydzień 6+5. Tylko niedobrze mi z rana, cholernie zimno i piersi bolą, choć dzis jakby mniej i już panikuję, że mi objawy zanikają. (w 1 ciąży w 6 tygodniu sie zatrzymał zarodek, a w 10 miałam wywoływane poronienie). Jakieś słowa otuchy? Bo chyba umrę do tej 19:15 :(
 
reklama
Do góry