reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

@Limonkaaa88 mi chodzi o taką do szpitala, chociaż ja właśnie lubię koszule nocne. A tak szczerzej to najlepiej śpi mi się zupełnie bez niczego 😉
To jeśli do szpitala to myślę że jak najbardziej fajne wdzianko, przy okazji można się czuć w miarę seksi w sukieneczko- koszuli hehe :)
Ja ogólnie nie umiem spać w koszuli bo budzę się z koszula pod szyją ile razy nie próbowałam, więc nie lubię tego bo nie umiem w tym spać, widocznie za bardzo się wierzgam w nocy :D
 
reklama
Tak czasem dla poprawienia nastroju oglądam różne rzeczy dla siebie i Karotki do poprawki. Ostatnio do porodu i po porodzie miałam takie zwykłe koszule do karmienia i czułam się w nich bardzo nijak i brzydko.

Ostatnio wpadło mi na allegro takie cudo. Niby koszula a wygląda jak sukienka, co myślicie?

Zobacz sobie na szykownama.pl mają dużo różnych modeli, ja w poprzedniej ciąży, a raczej już po porodzie kupiłam tam koszule do kp i mam je do dziś, polecam
 
Ja do porodu miałam koszulkę męża [emoji28] to i tak idzie od razu w śmietnik. Do karmienia miałam 2 koszule i były wporzo na czas połogu. Potem nosiłam normalne piżamy - w domu to wszystko jedno jak się karmi ;)

Co do wad genetycznych i tabu - na zamkniętym coś wam napiszę, ale jak przyjaciółka dowiedziała się o ciąży od razu zapytała czy się nie boję, że z moim dzieckiem będzie coś nie tak. Ona ma trójkę dzieci. Urodziły się zdrowe - ale może z nimi też niedługo będzie cos nie tak... Strasznie jestem podminowana ostatnio. Ludzie pierdziela trzy po trzy. O tym, że Stach być w ciąży bo wojna i pandemia, a jak mają już dzieci to nie, to wtedy ok? [emoji28] Albo strach być w ciąży, bo choroby, ale ja ok już dziecko jest na świecie to luz, to nieśmiertelne [emoji2959]
 
Tak czasem dla poprawienia nastroju oglądam różne rzeczy dla siebie i Karotki do poprawki. Ostatnio do porodu i po porodzie miałam takie zwykłe koszule do karmienia i czułam się w nich bardzo nijak i brzydko.

Ostatnio wpadło mi na allegro takie cudo. Niby koszula a wygląda jak sukienka, co myślicie?

Fajnie wygląda. W szpitalu będziesz jak modelka ;)
Ja w domu jak już brzuch był duży to w męża koszulkach spałam i po porodzie przez jakiś czas też.
 
Ja prenatalne mam dwa dni po wizycie. Wizyta 28marca, prenatalne 30 marca, więc będę miała ciekawy tydzień 😉
Po prenatalnych nie będę już ukrywała ciąży nie będę głosiła wszędzie że w niej jestem ale też nie będzie to tajemnica, a będzie szybko widać, przed ciąża straciłam ponad 20 kg więc każdy kilogramów teraz będzie widoczny podwójnie 😉
Przy pierwszym poronieniu trochę mnie w szpitalu wymęczyli ( trzy dni podawali mi tabletki poronne) i lekarza który robił mi prenatalne w 3 ciąży stwierdził że mam bardzo opuszczoną macicę i nie wygląda jakbym była w 3 ciąży a co najmniej w 5. Przy drugim poronieniu już było inaczej, inny szpital inne podejście wszystko poszło szybko i sprawnie.
Kochana, w którym tygodniu ciąży robisz prenatalne? Ja mam wizytę nastepna za 5tyg, czyli 12tydz bylby to. To sa juz prenatalne czy na nie sie osobno umawia?
 
O jak ja nie cierpię koszul nocnych! Zawsze pod brodą ;) do szpitala trzeba ale w domu już piżamka lub t-shirt. Oj strach o te już urodzone dzieci tez jest ciągły! Ostatnio zryczalam sie jak bóbr po rozmowie o wojnie, uchodźcach itp. W ogóle ostatnio ryczę na zawołanie. Nawet z powodu pierwszej "dyskoteki" córki w szkole. Była tak podekscytowana, tak się przygotowywała, to już nie moj malutki robaczek tylko dziewczynka lat 9. Ach te hormony ;)
 
Kochana, w którym tygodniu ciąży robisz prenatalne? Ja mam wizytę nastepna za 5tyg, czyli 12tydz bylby to. To sa juz prenatalne czy na nie sie osobno umawia?
Prenatalne się robi od 11+0 do 13+6 i lekarz wykonujący musi mieć certyfikat FMF, Osobno najczęściej prywatnie się umawia takie badanie chyba że są wskazania to dostajesz skierowanie na nfz , jeśli idziesz do ginka w 12 tyg. a on nie ma certyfikatu to jest zwykłe badanie kontrolne,
 
Kochana, w którym tygodniu ciąży robisz prenatalne? Ja mam wizytę nastepna za 5tyg, czyli 12tydz bylby to. To sa juz prenatalne czy na nie sie osobno umawia?
Ja mam prenatalne 13+2 więc sama końcówka kiedy się je wykonuje. Najpóźniej można w 13+6

Zależy czy twój lekarza wyłonuje badania prenatalne tzn. czy ma certyfikaty FMF, jeśli tak to będzie to badanie prenatalne 😉
 
Tak czasem dla poprawienia nastroju oglądam różne rzeczy dla siebie i Karotki do poprawki. Ostatnio do porodu i po porodzie miałam takie zwykłe koszule do karmienia i czułam się w nich bardzo nijak i brzydko.

Ostatnio wpadło mi na allegro takie cudo. Niby koszula a wygląda jak sukienka, co myślicie?

Fajne, fajne [emoji2956] moje gusta lubię koszule do spania ale częściej śpię w spodniach i długim rękawie bo mi zimno, mój ciagle przykręca grzejnik w sypialni i marznę [emoji38],
 
reklama
Prenatalne się robi od 11+0 do 13+6 i lekarz wykonujący musi mieć certyfikat FMF, Osobno najczęściej prywatnie się umawia takie badanie chyba że są wskazania to dostajesz skierowanie na nfz , jeśli idziesz do ginka w 12 tyg. a on nie ma certyfikatu to jest zwykłe badanie kontrolne,
Mój ma wpisane "Certificate of Competence for the 11-13 weeks scan of Fetal Medicine Foundation" to jest to, prawda?
 
Do góry