reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej kochane.
U mnie nocka w plecy, nie mogłam spać.
Na moja 13:15 ( czyli 14:15 w PL) będę miała usg.
Nie jestem nastawiona pozytywnie.
Boli mnie.
Po wizycie w ubikacji miałam jakieś dzienne kawałki jakby tkanki czy coś.
Nie wiem, pokazałam mezu żeby za mnie to opisał bo ja wpadam w katatonie.
Nie wiem jak przetrwam 5 poronienie.
Na razie nie myśl o najgorszym kochana, Trzymamy kciuki wszystkie [emoji110]️,
 
reklama
Ja źle jej nie wspominam,pamiętam za to infekcje po dowcipnej i ciągłe poczucie że coś mi tam,że muszę tam aplikować,te wkładki brrr.....
No ale co kto preferuje
 
@Magdalenams sama chciałam zmienić,bo strasznienie drażni to że muszę w tych wkładkach chodzić itd. i czytałam o tej podjęzykowej i nie wiem czy bym dała radę, tym bardziej że mnie mdli non stop. Oczywiście to tylko opinia z internetu, nie próbowałam więc do końca nie wiem czy to prawda. A dlaczego Ci zmienił?
 
@Magdalenams sama chciałam zmienić,bo strasznienie drażni to że muszę w tych wkładkach chodzić itd. i czytałam o tej podjęzykowej i nie wiem czy bym dała radę, tym bardziej że mnie mdli non stop. Oczywiście to tylko linia z internetu, nie próbowałam więc do końca nie wiem czy to prawda. A dlaczego Ci zmienił?
Wg mnie taki pudrowy posmak bo miałam podjęzykową i musiała sie rozpuścić, ale to był moment dyskomfortu
 
@Magdalenams sama chciałam zmienić,bo strasznienie drażni to że muszę w tych wkładkach chodzić itd. i czytałam o tej podjęzykowej i nie wiem czy bym dała radę, tym bardziej że mnie mdli non stop. Oczywiście to tylko opinia z internetu, nie próbowałam więc do końca nie wiem czy to prawda. A dlaczego Ci zmienił?
Ja w poprzedniej ciąży miałam podjęzykowa i rzeczywiście nic przyjemnego ale chyba właśnie wolę taką niż dowcipna. U mnie zmienił żeby nie "grzebać" bo się szyjka skraca. Pewnie dlatego żeby infekcji nie przywlec. Mam dużo wydzieliny też. Na początek mam też brać opakowanie macmiror globulek.
Ogólnie to są zalecenia lekarza do którego chodzę prywatnie. Na NFZ chodzę tylko po darmowe badania krwi i moczu. Ale ten lekarz na NFZ nie widzi problemu, na wszystko się zgadza i ogólnie też jest spoko.
 
@Magdalenams sama chciałam zmienić,bo strasznienie drażni to że muszę w tych wkładkach chodzić itd. i czytałam o tej podjęzykowej i nie wiem czy bym dała radę, tym bardziej że mnie mdli non stop. Oczywiście to tylko opinia z internetu, nie próbowałam więc do końca nie wiem czy to prawda. A dlaczego Ci zmienił?
Smak gorzki ale to przeżycia, ja mam jednak po nich rewolucje żołądkowe więc u mnie podjęzykowa odpada.
Z dowcipną jakoś sobie radzę. Wkurza mnie jak wycieka ale cóż poradzić wolę to niż okupowanie sedesu z miską w ręku
 
reklama
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta!
Trochę mnie tu nie było bo ostatnio oprócz ciągłych mdłości depresyjny humor ale widziałam, że trochę się działo.
@DianaO Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku, a Tobie @em_gie bardzo współczuję ale po każdej burzy wychodzi słońce i tego trzeba się trzymać 🙂
 
Do góry