reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Dziś jestem po wizycie z bijącym serduszkiem. 💓💓💓 Radość przeogromna🥰 W dzień Kobiet taki piękny prezent 🥰🥰🥰Pozdrawiam Was .
20220308_151413.jpg
 
Byłam dzisiaj na USG i dzidzia była odwrócona głową w dół. To 9 tydzień. Cieszyłam się z badania i że ładnie urosła i nie zwróciłam za bardzo na to uwagi ale teraz zaczynam się czy to normalne. Czy Wam też się zdarzyło zobaczyć taki obraz? Trochę się martwię
 
Wszystkiego dobrego kobietki! 😊 dużo zdrowia dla Was 😉
Zaglądam do Was, czekam na wieści co tam u DianyO, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
Mnie wycięło na moment, z dziećmi dopadło nas okropne choróbsko, męczy nas potworny kaszel od kilku dni, mam tylko nadzieję że to nie odbije się jakoś na fasolce, no ale jestem dobrej myśli, ratuje się czym mogę 😁
 
Byłam dzisiaj na USG i dzidzia była odwrócona głową w dół. To 9 tydzień. Cieszyłam się z badania i że ładnie urosła i nie zwróciłam za bardzo na to uwagi ale teraz zaczynam się czy to normalne. Czy Wam też się zdarzyło zobaczyć taki obraz? Trochę się martwię
wydaje mi się że na tym etapie maleństwo może się jeszcze z 1000 razy obrócić
 
reklama
Update:

Krwawię dalej.
Żywa krwią.
Kij wie skąd.
Nie są w stanie określić miejsca krwawienia.
Ale ciąża żywa, 1.5cm fasolki z bijącym sercem.
Jej jak wspaniale! Myślałam o tobie cały dzień!
Ja miałam takie krwawienia w pierwszej ciąży ale od jakiegoś 30 tc. Raz jak mnie lekarka zbadała i chlusnela krew to widziałam przerażenie na jej twarzy! Trafiłam do matki polki w Łodzi, tam też różne badania i nic. Krew leci nie wiadomo skąd. Poprostu leciała, ja na lekach, usg co trochę przez różnych lekarzy robione, badania i nic kompletnie nie wyszło...
Mam nadzieję że u ciebie te krwawienia się szybko uspokaja.
 
Do góry