reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

k.a.r.o.l.a moze uda nam sie urodzic w ten sam dzien​

Jusik gratulacje ☺️

Koszatniczka witaj 😉u nas tezz zaskoczenia wiec nie dziwie sie tym atakom serca 😁

Marta2432 niektorzy ludzie sa bez serca, niesety nic na to nie poradzisz.​

Sanza przynajmniej zobaczylas pecherzyk 👏

Ledwie wrocilam z Pl a juz tesknie za piekna pogoda, u nas znowu leje.... Tragedia.
Probuje sie umowic do poloznej na pierwsza wizyte i od rana dzwonilam juz uwaga 50 razy! i nie idzie sie dodzwonic. Jutro chyba wparuje do szpitala i moze tam sie uda.
kochana, ja zadzwoniłam do maternity center jakoś 16.02, dostałam maila do rejestracji, po rejestracji minął tydzień i dopiero we wtorek zadzwonili z powrotem, żeby potwierdzić pierwsza wizytę z położna na 23/03…..
To sobie poczekam 😓
 
reklama
Czy też tak macie że do południa ok a potem taki zjazd? Ja po południu to już a to boli a to denerwuje...a to sił brak.
ja mam raczej stałe zjazda, ale u mnie przeważnie trochę mdlosci odpuszczają na wieczór, i wtedy mam sile coś zrobić, a tak przez większość dnia jest kiepsko, oj bardzo kiepsko ….
 
Jeśli chodzi o wosk czy masę cukrową to, z tego co wiem, nie ma żadnych przeciwwskazań.
Ja z kolei kupiłam depilator IPL i na drugi dzień dowiedziałam się, że jestem w ciąży i go nie użyłam. Nie znalazłam jednoznacznych odpowiedzi w internecie czy można.
U nas odradzają IPL w ciąży bo przez wszystkie hormonki , skóra jest/ może być bardziej wrażliwa i to urządzono może wywołać plamy pigmentowe albo w jakiś inny sposób uszkodzić skore.
 

k.a.r.o.l.a moze uda nam sie urodzic w ten sam dzien​

Jusik gratulacje ☺️

Koszatniczka witaj 😉u nas tezz zaskoczenia wiec nie dziwie sie tym atakom serca 😁

Marta2432 niektorzy ludzie sa bez serca, niesety nic na to nie poradzisz.​

Sanza przynajmniej zobaczylas pecherzyk 👏

Ledwie wrocilam z Pl a juz tesknie za piekna pogoda, u nas znowu leje.... Tragedia.
Probuje sie umowic do poloznej na pierwsza wizyte i od rana dzwonilam juz uwaga 50 razy! i nie idzie sie dodzwonic. Jutro chyba wparuje do szpitala i moze tam sie uda.
Pecherzyk ma 15mm, nie wiem czy to dużo czy mało.
 
U mmie ostatecznie wyniki poszły całkowicie w druga stronę , tzn po godzinie i po dwóch godzinach mam bardzo niski poziom glukozy, prawie wpadam w hipoglikemie … według diabetologa nie ma się czym martwić , podobno młode chude tak maja . Ale na pewno wybiorę się do dietetyka bo dla mnie to nie jest normalne. Glukoza na czczo jak na razie jest ok, ale mocno ograniczyłam węglowodany proste wiec pewnie to tez ma duży wpływ na to .
Trzymam kciuki żeby u Ciebie było wszystko ok :)
W sumie ja raczej zawsze byłam szczupła i nigdy dotąd moja glukoza tak nie wyglądała. Dziekuję za odpowiedz, bardzo mnie pocieszyłaś :) Jutro powtórzę badania i wtedy będe wiedzieć na czym stoję. Czy jest coś, co prócz węglowodanów prostych ograniczyłaś? Jem ogólnie zdrowo, więc nie wiem co mogę zmienić. Jem dużo warzyw, ciemne pieczywo, kasze, jak makaron to brązowy, orzechy, dużo zieleniny, kremy z warzyw itd Jedynie to słodzę herbate cukrem brązowym i chyba musze odmówic sobie go... i pewnie miód odstawić?

Dziekuję za kciuki! przydadzą się ;) !
 
ja mam raczej stałe zjazda, ale u mnie przeważnie trochę mdlosci odpuszczają na wieczór, i wtedy mam sile coś zrobić, a tak przez większość dnia jest kiepsko, oj bardzo kiepsko ….
Przerąbane...Ja się czułam dziś jakby ten obiad trawiĺy wszystkie moje siły...tak mnie ścięło że z pierogami koniec
 
U nas krew pobiera lekarz w czasie wizyty - na szczescie

A 90% aktywnością poza domem- apteka, zakupy itp robię zaraz po pracy- jeszcze w służbowym ubranku czerwonego krzyża - i mnie z założenia puszczają w kolejkach…

Dziewczyny jak z odsłanianie w ciąży- mam na myśli inne techniki niż golenie- wosk albo masa cukrowa? Są jakieś przeciwwskazania?
Ktoś coś wie?
Można robić wosk i masę w ciąży. Warto tylko upewnić się czy dany salon robi w ciąży
 
reklama
Do góry