reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

No dobra, ja po wizycie, ciąża żywa, serducho biło ale teraz będę się stresować do kolejnej wizyty 4 kwietnia tez 11 tydz jak w poprzedniej straconej, zobaczymy, stresik jest. Ogólnie jak leżałam i czekałam to myślałam że nie żyje, miałam dosłownie de javu z października :/ 8 mm termin na 20 październik jak wskazywała mi aplikacja, a wg usg 6+5 a wg aplikacji 7+0 🤔
Na usg piersi umówiłam się na 21 marca, powiedział ze obowiązkowo. Cytologie powiedział ze dziś za wcześnie, że zarodek musi troche podrosnąć żeby ja zrobić, że zrobimy na następnej wizycie. Pobrano mi krew na progesteron, jutro wynik, mam wysłać w smsie do lekarza wynik i on zdecyduje czy przepisze mi duphaston czy nie, bo mówi że może poprzednia ciąża stracona bo za niski progesteron, więc profilaktycznie sprawdzimy, także zobaczymy. Zdjęcie mam takie sobie, nie takie ładne jak Wasze że całego dzidzia widać:)
Super! Trzymam kciuki żeby Ci szybko zleciało do nastepnej wizyty :) Piękna fasolka ❤️
 
reklama
Zjadłabym cały wagon tego oto cuda a skubnęłam tylko widelec od męża 🙄
 

Załączniki

  • IMG_6426.jpg
    IMG_6426.jpg
    77,4 KB · Wyświetleń: 59
Nie mam tak chyba 🤔 ale jak jest dużo perfum to mnie lekko mdli. Bardziej mi przeszkadzaja zapachy jedzenia, lodówki. Albo jak na noc gotuje to mi śmierdzi w nocy. Nie moge sie doczekac jak będzie wiosna i non stop wszystkie okna pootwierane 😍
Ja właśnie wietrze a Em chodzi że mu zimno...Co do perfum to nie używam ale ostatnio detoks zrobilam sobie z dezodorantem (bo jestem w domu i nie pociłam się jakoś specjalnie)...Od kilku dni jednak się z nim przeprosiłam bo jakoś niefajnie się czułam że sobą,tak niekomfortowo.

Makrele jadłam w paście, żyję

W ogóle to dziwnie jem,tzn kiedy się da. Rano woła a potem długo nic nie idzie ..a potem się nadrabia jak się uda
 
reklama
To trzeba zgłosić się do aniaslu i powiedzieć jej że chcemy wątek prywatny stworzyć wtedy ona go zakłada.
Ona już byla tutaj i pytała czy chcemy, są dziewczyny juz wybrane które mają być moderatorkami i myślę że one juz maja ten wątek, po prostu dadzą go kiedy wszyscy będą po pierwszych wizytach;) taka była mowa wcześniej
 
Do góry