reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, czy Wy tez jesteście tak wrażliwe na zapachy sztuczne? W sensie perfumy, ja nie używam już od tygodnia, a jak tylko poczuje męża perfumy, jakiekolwiek, które wcześniej apropo uwielbiałam, to od razu blada się robię i odruch mam
 
reklama
I jeszcze jedno pytanie mnie kwapi. Ile ważne sa badania cytologii?

Ginekolog który mnie prowadzi spytal kiedy mialam ostatnią cytologie. Powiedzialam październik, policzył ze jeszcze wejdzie i zebym mu przyniosła wyniki i nie bede musiała na nowo robić. Z moim roztrzepaniem okazalo sie ze miałam nie w październiku a sierpniu. Oczywiście wyniki prawidłowe, wszystko czysto. Moja gin zaś mówi, ze z sierpnia to stare juz wyniki i zebym po prostu zrobila na nowo cytologie.

Jak u Was bylo? Robiłyście cytologie w ciąży i tak? Czy miałyście poprzednie wyniki i dałyście je po prostu ginekologowi?
Ja chodzę ciagle do jednego, ale ostatnia miałam jakoś lipiec-sierpień i na razie nic nie mówił, ze będziemy robić
 
I jeszcze jedno pytanie mnie kwapi. Ile ważne sa badania cytologii?

Ginekolog który mnie prowadzi spytal kiedy mialam ostatnią cytologie. Powiedzialam październik, policzył ze jeszcze wejdzie i zebym mu przyniosła wyniki i nie bede musiała na nowo robić. Z moim roztrzepaniem okazalo sie ze miałam nie w październiku a sierpniu. Oczywiście wyniki prawidłowe, wszystko czysto. Moja gin zaś mówi, ze z sierpnia to stare juz wyniki i zebym po prostu zrobila na nowo cytologie.

Jak u Was bylo? Robiłyście cytologie w ciąży i tak? Czy miałyście poprzednie wyniki i dałyście je po prostu ginekologowi?
Podobno cytologię się robi najlepiej co pół roku 🤔
 
Dziewczyny, Spodnie zaczynają się robić za ciasne!!! Macie doświadczenie co najlepiej sprawdzi się na początku ciąży. Czy to już czas na jakieś ciążowe ciuchy? Na razie radzę sobie dresami bo ulubione dżinsy poszły już w odstawkę. Na szczęście jestem na L4 bo nie wyobrażam sobie co miałabym ubierać do biura😆 macie jakieś sprawdzone sieciowki lub sklepy internetowe z ciuchami dla kobitek w ciąży?
Ja polecam leginsy ciążowe z Hm, dzinsy ciążowe z Lidla, mega wygodne wszystko :) z przyjemnością się nosi i się nie chce zdejmować z tyłka:) tylko jeszcze za wcześnie bo by Ci ten pas na brzuszek tak zwisał luźno, bo jeszcze brzuszek za mały, jak dzinsy to np może gumkę przelozyc przez dziurkę i zapinać będzie trochę więcej luzu
 
Dziewczyny, czy Wy tez jesteście tak wrażliwe na zapachy sztuczne? W sensie perfumy, ja nie używam już od tygodnia, a jak tylko poczuje męża perfumy, jakiekolwiek, które wcześniej apropo uwielbiałam, to od razu blada się robię i odruch mam
Nie mam tak chyba 🤔 ale jak jest dużo perfum to mnie lekko mdli. Bardziej mi przeszkadzaja zapachy jedzenia, lodówki. Albo jak na noc gotuje to mi śmierdzi w nocy. Nie moge sie doczekac jak będzie wiosna i non stop wszystkie okna pootwierane 😍
 
I jeszcze jedno pytanie mnie kwapi. Ile ważne sa badania cytologii?

Ginekolog który mnie prowadzi spytal kiedy mialam ostatnią cytologie. Powiedzialam październik, policzył ze jeszcze wejdzie i zebym mu przyniosła wyniki i nie bede musiała na nowo robić. Z moim roztrzepaniem okazalo sie ze miałam nie w październiku a sierpniu. Oczywiście wyniki prawidłowe, wszystko czysto. Moja gin zaś mówi, ze z sierpnia to stare juz wyniki i zebym po prostu zrobila na nowo cytologie.

Jak u Was bylo? Robiłyście cytologie w ciąży i tak? Czy miałyście poprzednie wyniki i dałyście je po prostu ginekologowi?
Ja będę robiła cytologię na następnej wizycie, teraz nie mogłam bo biorę luteinę dopochwowo. Ostatnią cytologię miałam w styczniu 2021.
 
reklama
I jeszcze jedno pytanie mnie kwapi. Ile ważne sa badania cytologii?

Ginekolog który mnie prowadzi spytal kiedy mialam ostatnią cytologie. Powiedzialam październik, policzył ze jeszcze wejdzie i zebym mu przyniosła wyniki i nie bede musiała na nowo robić. Z moim roztrzepaniem okazalo sie ze miałam nie w październiku a sierpniu. Oczywiście wyniki prawidłowe, wszystko czysto. Moja gin zaś mówi, ze z sierpnia to stare juz wyniki i zebym po prostu zrobila na nowo cytologie.

Jak u Was bylo? Robiłyście cytologie w ciąży i tak? Czy miałyście poprzednie wyniki i dałyście je po prostu ginekologowi?
U mojego lekarza dostalam na kartce ze cytologia zrobiona w ciągu 6 miesięcy
 
Do góry