reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Jeśli chodzi o migdały to w Lidlu są smażone, solone i są mega. Zawsze można spróbować. Słuchając Waszych opowieści to ja jednak jestem szczęściarą bo u mnie mdłości tylko delikatne, zazwyczaj rano przed śniadaniem.
 
reklama
A mnie na kukurydzę ciągnie wiec sałatka z kukurydzą poszła. U mamy byłam, może na psyche pomoże. W sklepie buty na wiosnę Sz kupiłam... Jednym słowem rób co mogę by dzień minął bez morza myśli.
Sz dzis na basen to późno wrocą...zobaczymy
 
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści :)

Ja leżę wnerwiona i bezsilna

Ginekolog mówi, że to nie jej działka czy włączyć antybiotyk czy nie i ze jak jest taka potrzeba to jak najbardziej można a nawet trzeba. Kazała przyjść 11.03 na USG i na pobranie krwi i wtedy z wynikami do niej to się umówiłam na 17.03

Generalnie zbeształa trochę ta moja internistke dlaczego mnie wysyła do ginekologa, jak to nie jest ginekologa dzialka

Inna internista pobrała mi crp - jedyna mądra
 
Jeśli chodzi o migdały to w Lidlu są smażone, solone i są mega. Zawsze można spróbować. Słuchając Waszych opowieści to ja jednak jestem szczęściarą bo u mnie mdłości tylko delikatne, zazwyczaj rano przed śniadaniem.
No są mdłości i mdłości...niestety

Diana super Pomocnik 😍 Chłopaki są fajne, konkrety ich cieszą 💪
 
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści :)

Ja leżę wnerwiona i bezsilna

Ginekolog mówi, że to nie jej działka czy włączyć antybiotyk czy nie i ze jak jest taka potrzeba to jak najbardziej można a nawet trzeba. Kazała przyjść 11.03 na USG i na pobranie krwi i wtedy z wynikami do niej to się umówiłam na 17.03

Generalnie zbeształa trochę ta moja internistke dlaczego mnie wysyła do ginekologa, jak to nie jest ginekologa dzialka

Inna internista pobrała mi crp - jedyna mądra
To w ciąży mega dobija, na wiele tematów nie masz odpowiedzi bo badań na ciężarnych nie było...decyduj sama, myśl sama...a jeszcze "gdzie pani była"

Ooo ..Em wpadl z migreną...No to i u nas mdłości pod adresem aaaaa
Chłop chory....dobijcie mnie
 
Hej dziewczyny. Wracam do Was po prawie 5 dniach nieobecności. Mdłości mnie takie dopadły, ze masakra. Ledwo spojrzę na telefon od razu karuzela. Nie wymiotuje, ale chodzę a raczej słaniam się po domu. Z jedzenia jedyne co mi wchodzi od kilku dni to zwykła bułka pszenna z żółtym serem. Dzisiaj postanowiłam urozmaicić swoją dietę, zmobolozowalqm się i ugotowałam pomidorówkę. Powoli, małymi łyczkami jem i nawet mi smakuje. Nawet herbata wywołuje nudności i skurcz żołądka.

Nie nadrobię wszystkich wiadomości, ale widzę, ze sporo dziewczyn chwali się swoimi maleństwami z usg, bardzo, bardzo Wam gratuluje i na maksa się ciesze z Wami ❤️❤️❤️
My w niedziele powiedzieliśmy moim Rodzicom, szał ogromny; bo to ich pierwszy wnuczek lub wnuczka 🙈
Miłego dnia Wam życzę! ⭐❤️
 
Mam szczescie do tego mojego malucha, slodziak z niego, dzentelman rosnie, sam po sobie sprzata, papierki wszystkie w smietnik wyrzuca, nic nie zostawi po sobie na stole czy podlodze, zakupy UWIELBIA mi rozpakowywac, a ostatnio coraz bardziej sie domaga samodzielnosci, co by sam buty ubieral, kurtke zapinal, swoje ubrania odkladal SAM na miejsce... Wiem, ze wieeeele 3 latkow takie rzeczy robi juz od dawna, ja mojego malego troche rozpiescilam, ale serce mi plonie z dumy jak widze jego usilne proby aby byc samodzielnym i mamie zycie ulatwiac. Hormony tez robia swoje, wiec siedzialam i ryczalam jak bobr, bo mi dziecko wczoraj ukradlo reklamowke z rzeczami meza z pracy ( jego sniadanie i obiad w pracy ) i zaczal sam wszystko wypakowywac, co znalazl do wyrzucenia, to sam wyrzucal, w dodatku do odpowiednich smietnikow z recyklingiem, a na koniec reklamowke zlozyl i dal w mamusi schowek na reklamowki, przybiegl, piatki wszystkim widzom poprzybijal, przytulil mi sie do nogi i jakby nigdy nic wrocil do swoich zabawek <3 A ja stalam w korytarzu i smarkalam z dumy :D

Cos mi sie widzi, ze male podswiadomie wyczuwa, ze pora juz odciazyc mame i zaczac samemu troszke wiecej robic <3 Dlatego mowie, dzieciaki maja jakis szosty zmysl jak nic <3
Bo właśnie chodzi o to żeby dzieciom pozwalać. A jak się coś rozsypie to trudno zdarza się. ;) moi też są wychowywani na samodzielnych. Na dużo im pozwalam. Ale później ludzie się dziwią ooo już sam tak ładnie je, albo oo sam się ubierze. :)
 
reklama
Witam

Moja mama przetrzasnela 6 książek i nie znalazła żadnego sposobu na mdłości, obiecała dalej szukać….
Jeszcze mi się przypomina z poprzednich ciąż ze dziewczyny chwaliły sobie migdały

Diana z kad w GB jesteś? Ja do końca 2023 będę przynajmniej raz jeszcze pod Londynem
Dobrze kojarzę ze wklejałeś zdjęcie swoich synków z psem? Labrador? Ile ma lat?

U nas badania co średnio 4 tygodnie, mocz na każdej wizycie, tak jak i USG, krew 2 razy- do 16 tc i 22-24tc i wizyta u domowego ok20 tc
Hejka, ja jestem z hrabstwa Hampshire, jakies 80 mil na poludniowy zachod od londynu ;)
a no suczka, labrador, 4 lata ma ;)
 
Do góry