reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

W 9+2 [emoji3526]
Hej w którym tygodniu robione usg?
Dziewczyny mam pytanie czy byłyście u ginekologa na 5 tydzień ciąży potwierdzać ciąże może ktoś z was był … było coś widać …
U mnie ledwo co … wnioski wczesna ciąża … kazał przyjść na 8 tydzień ciąży i trochę mam stresa .
Może też dlatego że jestem wieloródką po 3 porodach i macica jest przerośnięta tak mi to tłumaczył.
 
reklama
Dzięki za wpis, pomógł mi w szczególności ten Twój 3 latek z dopingiem 😘 trochę poprawił mi humor ;)
Mam szczescie do tego mojego malucha, slodziak z niego, dzentelman rosnie, sam po sobie sprzata, papierki wszystkie w smietnik wyrzuca, nic nie zostawi po sobie na stole czy podlodze, zakupy UWIELBIA mi rozpakowywac, a ostatnio coraz bardziej sie domaga samodzielnosci, co by sam buty ubieral, kurtke zapinal, swoje ubrania odkladal SAM na miejsce... Wiem, ze wieeeele 3 latkow takie rzeczy robi juz od dawna, ja mojego malego troche rozpiescilam, ale serce mi plonie z dumy jak widze jego usilne proby aby byc samodzielnym i mamie zycie ulatwiac. Hormony tez robia swoje, wiec siedzialam i ryczalam jak bobr, bo mi dziecko wczoraj ukradlo reklamowke z rzeczami meza z pracy ( jego sniadanie i obiad w pracy ) i zaczal sam wszystko wypakowywac, co znalazl do wyrzucenia, to sam wyrzucal, w dodatku do odpowiednich smietnikow z recyklingiem, a na koniec reklamowke zlozyl i dal w mamusi schowek na reklamowki, przybiegl, piatki wszystkim widzom poprzybijal, przytulil mi sie do nogi i jakby nigdy nic wrocil do swoich zabawek <3 A ja stalam w korytarzu i smarkalam z dumy :D

Cos mi sie widzi, ze male podswiadomie wyczuwa, ze pora juz odciazyc mame i zaczac samemu troszke wiecej robic <3 Dlatego mowie, dzieciaki maja jakis szosty zmysl jak nic <3
 
A ja współczuję...
Lekko nie jest, ale jakos to przetrwam.
Teraz jedyny problem to ogarnac na czas progesteron, bo braki wszedzie sa, zadzwonilam wlasnie do przychodni, zeby mi znalezli alternatywe na cito, bo w piatek mi sie koncza zapasy, a to jest cos czego nie moge nie wziac, bo sama bym sobie zafundowala poronienie.
Takze jutro mam dostac recepte w teorii na alternatywe, a maz bedzie jezdzil po aptekach aby na pewno w piatek bylo wszystko dla mnie dostepne.
Ale stresik jest, zwlaszcza ze przepisali mi spore dawki, 2x 400mg, dopochwowo, a ja mam w razie w 100mg tabletki do lykania, i to tez mam ich moze 100, to to by starczylo na dodatkowe 12 dni, ale nie wiem czy mozna tak liczyc i czy w ogole moglabym przyjmowac 8 tabletek doustnie 2x4 tabletki dziennie jakby sie okazalo, ze nie bedzie alternatywy na czas.
Jak nie urok to ....... I wez sie tu nie stresuj i ciesz ciaza -_-
 
Witam serdecznie! 1,5 cm, mamy serduszko ❤️
 

Załączniki

  • IMG_6404.jpg
    IMG_6404.jpg
    159,6 KB · Wyświetleń: 61
Witam serdecznie! 1,5 cm, mamy serduszko ❤️
Jeju ale śliczna pesteczka ❤️ i jaka już duża!! niech rośnie zdrowo i radośnie!

Tak ogladam Wasze usg z serduszkami, ogromnie sie ciesze jakbym patrzyła na swoje. Mam nadzieję że przy mojej nastepnej wizycie tez cos juz bedzie widać 🥺 Dzis jestem dopiero 6+6 a na wizycie będe 7+5 ale czuje że ciąża ciut młodsza niż apki pokazują. Mimo to.. mam nadzieję ze w przyszły wtorek pojawię się u Was z dobrymi nowinami też i dołącze do usg fotek 🥺💕
 
reklama
Witam

Moja mama przetrzasnela 6 książek i nie znalazła żadnego sposobu na mdłości, obiecała dalej szukać….
Jeszcze mi się przypomina z poprzednich ciąż ze dziewczyny chwaliły sobie migdały

Diana z kad w GB jesteś? Ja do końca 2023 będę przynajmniej raz jeszcze pod Londynem
Dobrze kojarzę ze wklejałeś zdjęcie swoich synków z psem? Labrador? Ile ma lat?

U nas badania co średnio 4 tygodnie, mocz na każdej wizycie, tak jak i USG, krew 2 razy- do 16 tc i 22-24tc i wizyta u domowego ok20 tc
 
Do góry