reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, dzisiaj z rana przed praca dostałam taki rysunek od mojej 2'5 latki. Już tłumaczę bo zdjęcie jest odwrotnie zrobione: od lewej te zielone kreski to trawa a na niej żabką ta czarna, ta zielona postać która mnie urzekła to mama w sukience z wózkiem i dzidziusia, oczywiście dwa słoneczka bo jest lato i pare chmurek😍😍
Dziewczyny najlepsze jest to że Ona jeszcze nic nie wie o ciąży😘
 

Załączniki

  • IMG_20220302_065844.jpg
    IMG_20220302_065844.jpg
    783,3 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Dzien dobry dziewczyny :)

Dzisiaj moje mniejsze dziecko mialo o wiele lepsza nocke, tylko 1-2 pobudki z jakims marudzeniem, poza tym przespane pieknie od 22 do 7 rano <3 normalnie cud miod malina <3
Zjadlam na sniadanie pol pomaranczy i probuje zjesc jogurt grecki. Poki co mdlosci nie ma jakos mocno.
za 10 minut musimy leciec z malym zaprowadzic starszaka do szkoly, pogoda dalej jak pod psem, mokro, szaro i zimno.
@Ja90 - sliczny rysunek, dzieci maja jakis radar chyba ;)
 
Dzień dobry, dzis o 18.30 wizyta. Miałam stresujący Dzień od wczoraj bo robiłam test i bałam się ze może wyjść covid mimo ze to jak przeziębienie dla mnie ale wszyscy w pracy chorują a mnie bolało gardło i chrypka ale na szczęście wyszło ujemne i przeziębienie jak myślałam. Uf. Bo już miałam stres ze mi wizyta przepadnie, aj.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości,a nie - raz ok 9 tyg w samochodzie w sumie kazałam się zatrzymać dla męża gdziekolwiek i wymiotowałam na drodze ale to raz tylko. Dziś 7+0 i żadnych mdłości, no ale zobaczymy co usg pokaże i czy wszystko gra.

Miłego dnia:)
 
Hej w którym tygodniu robione usg?
Dziewczyny mam pytanie czy byłyście u ginekologa na 5 tydzień ciąży potwierdzać ciąże może ktoś z was był … było coś widać …
U mnie ledwo co … wnioski wczesna ciąża … kazał przyjść na 8 tydzień ciąży i trochę mam stresa .
Może też dlatego że jestem wieloródką po 3 porodach i macica jest przerośnięta tak mi to tłumaczył.
Ja byłam bylo widać pęcherzyk
 
Któraś dziewczyna pisała że się na tym zna. Więc może mi odpowie. Pracuje od maja. Czyli nie mam 12 mcy pracy. Jak będą naliczać na l4? Bo ja się nie nadaje do niczego i się zastanawiam czy już w piątek nie wziąć zwolnienia.
 
Któraś dziewczyna pisała że się na tym zna. Więc może mi odpowie. Pracuje od maja. Czyli nie mam 12 mcy pracy. Jak będą naliczać na l4? Bo ja się nie nadaje do niczego i się zastanawiam czy już w piątek nie wziąć zwolnienia.
Jeśli nie masz przepracowanych 12 miesięcy to będzie to po prostu średnia od maja do lutego. Do średniej wliczają się też m.in. nadgodziny, większość premii itp.
 
Dzień dobry, dzis o 18.30 wizyta. Miałam stresujący Dzień od wczoraj bo robiłam test i bałam się ze może wyjść covid mimo ze to jak przeziębienie dla mnie ale wszyscy w pracy chorują a mnie bolało gardło i chrypka ale na szczęście wyszło ujemne i przeziębienie jak myślałam. Uf. Bo już miałam stres ze mi wizyta przepadnie, aj.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości,a nie - raz ok 9 tyg w samochodzie w sumie kazałam się zatrzymać dla męża gdziekolwiek i wymiotowałam na drodze ale to raz tylko. Dziś 7+0 i żadnych mdłości, no ale zobaczymy co usg pokaże i czy wszystko gra.

Miłego dnia:)
Ja tez 1 epizod zapachowy,jakiś z lodówką raz i tyle...chyba że pamiec ulotna ale teraz jest inaczej. Ciągle coś
 
reklama
Któraś dziewczyna pisała że się na tym zna. Więc może mi odpowie. Pracuje od maja. Czyli nie mam 12 mcy pracy. Jak będą naliczać na l4? Bo ja się nie nadaje do niczego i się zastanawiam czy już w piątek nie wziąć zwolnienia.
Wiesz co też mama taki problem, ale różnie mówią że z całego okresu pracy raz że z 3 ostatnich miesięcy... Ja mam ten problem że miesiąc temu dostałam spora podwyzke i też muszę się zastanowić żeby to dobrze rozegrać żeby zwyczajnie nie stracić. Chyba najlepiej pogadać z kadrowa
 
Do góry