reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej dziewczyny, pierwsza bete robilam 24- wynik 204U/l, nastepna beta sprawdzana dzis po rownych 96h-wynik 969 U/l. Chyba dobry? Co sadzicie?
Ostatnia miesiaczke mialam 20.01 takze teoretycznie jest to 5tydzien ciazy i 4 dni, jednak owulacja byla dopiero 10.02 wiec 2,5tyg temu. Do ginekologa zapisana jestem na 10.03, myslicie ze bedzie juz cos widac? 😇
wg Twoich wyliczen jestes w okolicy 5t4d wg OM lub 4t4d wedlug owulacji.
10/03 bedziesz 7tc lub 6tc.
W moim przypadku w 6+0 bylo widac i zarodek i serce.
NA pewno powinno byc widac na tym etapie pecherzyk ciazowy i zarodek. Moze byc ciut za wczesnie na serduszko, oczywiscie wszystko tez zalezy od umiejetnosci gina i sprzetu ;)
 
reklama
ja widzialam sliczne silne serducho i fasolka o wielkosci 4.7mm jak bylam w piatek a wtedy mialam 6+0 lub ewentualnie 6+2 ( w zaleznosci czy patrzec od OM czy od zaplodnienia ).
Dzisiaj mam 6+5 powiedzmy, a nastepna wizyte z USG bede miala dopiero przy genetycznych w 12tc .
takze czeka mnie spoooooro czekania -_-
Będziemy razem siedziec w poczekalni
 
Hej dziewczyny, pierwsza bete robilam 24- wynik 204U/l, nastepna beta sprawdzana dzis po rownych 96h-wynik 969 U/l. Chyba dobry? Co sadzicie?
Ostatnia miesiaczke mialam 20.01 takze teoretycznie jest to 5tydzien ciazy i 4 dni, jednak owulacja byla dopiero 10.02 wiec 2,5tyg temu. Do ginekologa zapisana jestem na 10.03, myslicie ze bedzie juz cos widac? 😇
Super przyrost! Powinno być widać pęcherzyk już ;) ! Trzymam kciuki za wizytę ❤️!!
 
@DianaO Miałam na dzisiejszą kolacje przygotowany pomidor i mozzarelle... Ale te Twoje opowieści o sosie pomidorowym nakłonił mnie do zrobienia swojego sosiku z pomidorków malinowych ❤️ Omatko, ale smak! Kwaśno słony! Papke z tych pomidorów nałożyłam na kromki i odleciałam o_O
 
Dopadła mnie niemoc, przeleżała bym cały dzień z chęcią, tylko córeczka 14 miesięcy jak zwykle dynamit 🙈 Emocje przed jutrzejszą wizytą rosną
 
@DianaO Miałam na dzisiejszą kolacje przygotowany pomidor i mozzarelle... Ale te Twoje opowieści o sosie pomidorowym nakłonił mnie do zrobienia swojego sosiku z pomidorków malinowych ❤️ Omatko, ale smak! Kwaśno słony! Papke z tych pomidorów nałożyłam na kromki i odleciałam o_O
o kurcze, smacznego kochana ;) ja zjadłam pare gniocchi na sucho bez sosu i niestety zaczęło mnie cofać.
Chyba zaraz wjedzie kolejny tost z serkiem topionym
 
o kurcze, smacznego kochana ;) ja zjadłam pare gniocchi na sucho bez sosu i niestety zaczęło mnie cofać.
Chyba zaraz wjedzie kolejny tost z serkiem topionym
oj biedna :( Przykro mi... Mam nadzieję że juz predko bedziesz mogła sie nacieszyć sosikiem pomidorowym ;)

Ja zjadłam pół kromeczki bo mi potem już stanęło w gardle. Szybko mi staje też w gardle i czuje że za dużo. Ale opłacało sie stać 20 minut nad tym sosem żeby w minute wziąć kilka kęsów :D dzis juz nic wiecej nie wcisnę a jadłam tylko te kromeczke i rano 2 kromeczki. Nic więcej, obiadu nie dałam rady :/
 
reklama
Do góry