reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Boże ,nawet nie wiem kiedy usnęłam i 2 godziny mnie nie było. Dobrze że nie miałam ziemniaków na gazie
Chyba poranna adrenalina wyprawiania Syna do szkoły przyćmiła mój obciążony stan i mózg....A! Oczywiście kluczyka do szatni mu nie dałam...Na szczęście ma z kolegą ale to 1 klasisci wiec sam pomyśli albo i nie wiec dobrze że woźna pilotowała sytuację. Jeszcze 2 raz jechałam z tym pikolonym kluczykiem aaaa...Brawo ja 🙈🙉🙊
Ja też położyłam się tylko na chwilkę a obudziłam się po półtorej godziny🤦
 
Ja też położyłam się tylko na chwilkę a obudziłam się po półtorej godziny🤦
Mi tez czasem zegarek sie zatrzymuje, system wysiada i zasypiam w minutę i śpię jak kamień. Potem budze się wyspana z myślą ze chyba przespałam pół dnia, panicznie sprawdzam telefon a tam minęło tylko 20 min🥴 czasem mam takie zwarcia że mnie zmiata z tego świata na godzinkę lub półtorej.
 
Hejka- zjazd energii 13-14.30 , następnie torpeda żeby ogarnąć małego na wyjście, 10 min spacerku po starszaka, do osiedlaka po kawę i z powrotem w domu. Dzisiaj na obiad gniocchi z sosem pomidorowym z mascarpone.
Ja pewnie zjem bez sosu 😂
 
Taka kawusia ❤️ poki co wchodzi jak marzenie ;)
 

Załączniki

  • IMG_3693.jpg
    IMG_3693.jpg
    170 KB · Wyświetleń: 55
Hejka- zjazd energii 13-14.30 , następnie torpeda żeby ogarnąć małego na wyjście, 10 min spacerku po starszaka, do osiedlaka po kawę i z powrotem w domu. Dzisiaj na obiad gniocchi z sosem pomidorowym z mascarpone.
Ja pewnie zjem bez sosu 😂
Ty jak zwykle mi tu robisz smaki 🥴 ja myślę cos z pomidorami i mozzarella dzis na kolację zrobić 🤤 i jeszcze chodzi za mna mrożona kawusia z kostkami lodu i syropem kokosowym 😍
 
reklama
Do góry