reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja non stop mogłabym jeść kolorowe: polbagietka,masło, ser, szybka, jajko, pomidor, ogórek, szczypiorek .. jem to ostatnio dzień w dzień 😏
Uwielbiam kolorowe 😍 a jaka szynke jesz? Ja gdzies czytalam ze w ciąży trzeba uważać na szynki ale nie wiem jakie 😅 wiec omijam szynki ale chyba chodzi o te niegotowane? 🤔
 
reklama
Dużo zależy od Nas samych i naszego nastawienia 😊
Moja poprzednia ciąża była bezproblemowa. Zero mdłości, wymiotów i złego samopoczucia to też dużo ułatwiało.
A poród - 8h , wspominam bardzo dobrze. Urodziłam synka 4000g bez pęknięcia, bez nacięcia i bez znieczulenia 😊
Fakt że do porodu przygotowywałam się całą ciąże. Jak miałam już małego na sobie to powiedziałam do położnych "nie było tak źle! Obyśmy spotkały się za rok" - pewnie myślały że bredzę 😎
Proszę rozpylaj tyle radości ile możesz w postach 😅😍🥰 dodajesz otuchy
 
Tosty 😎 zjadlabym takiego Twojego tosta teraz! Ja musze miec ciepłe jedzenie zeby czuc radość, a tosty wchodzą w gre🤣 to Ty schudniesz na takim jadłospisie 😅 bedziesz fit mama po porodzie
Haha to szamaj tosta 😊 ogólnie to ja typ raczej firnesiary jestem lub byłam😪 bo siłownia z ciężarami lub Cardio rozciąganie joga pilates a aktualnie siły nie mam nawet jogi na macie w domu poćwiczyć ehh
 
Milo sie czyta jak ktoś ma takie pozytywne podejście jak @Ohmess to fakt 🥰 mnie tez ogromnie pocieszyła tym wpisem ale nie ujmujmy dziewczynom które gorzej przeszly krzywe cukrowe i bardzo zle wspominają te badania tutaj w komentarzach ❤️ to nie znaczy ze nie są stworzone do tematu ciąży. Ciąża to nie tylko róże i maliny i fajnie ze dziewczyny sie dzielą tutaj wszystkim 🥰
Każda z Nas jest stworzona w końcu w ciąży jesteśmy 😊
Tak samo jak ciąże każda z Nas odczuwa inaczej tak też jest z badaniami. Chciałam tylko pokazać że nie u każdego jest źle bo u mnie był lajcik 😊
Zobaczymy jak tym razem będzie 😂 pewnie też zabiore ze sobą wsparcie 😂
 
Dziewczyny.. beta HCG z 16.02 13773 .. beta z dzisiaj 50561. Dwudniowy przyrost to 45%… błagam powiedzcie ze ona po prostu zwolniła.. wiem, ze żadna nie jest lekarzem.

Już czytam o braku rozwoju ciąży.. i poronieniu. 😔
przy takiej dużej becie, już przyrost zwalnia. Także spokojnie, nie denerwuj się na zapas! Będzie dobrze ❤️
 
Haha to szamaj tosta 😊 ogólnie to ja typ raczej firnesiary jestem lub byłam😪 bo siłownia z ciężarami lub Cardio rozciąganie joga pilates a aktualnie siły nie mam nawet jogi na macie w domu poćwiczyć ehh
Wyślij proszę, tostera nie mam 😅 muszę pomarzyć! Ja tez typ "zdrowego jedzenia" ale grzeszę czasem oj grzeszę 😅 pogrzeszylabym tostamo z topionym serkiem na noc😍
 
Jeju będąc dziś na zakupach spożywczych jak czułam ten zapach rozmaitych pączków to myślałam, że zaraz stamtąd zwieje i 🤮, ogólnie mam taką fobie odkąd pamiętam że nie znoszę zapachu takiego głębokiego smażenia jeśli wiecie o co mi chodzi 😅
 
Jeju będąc dziś na zakupach spożywczych jak czułam ten zapach rozmaitych pączków to myślałam, że zaraz stamtąd zwieje i 🤮, ogólnie mam taką fobie odkąd pamiętam że nie znoszę zapachu takiego głębokiego smażenia jeśli wiecie o co mi chodzi 😅
Totalnie rozumiem! 🤢 Ja zawsze mialam awers do smażonego na glebokim oleju... Często z grzeczności katowalam sie obiadami u teściowej żeby przykrości nie sprawić a potem odchorować swoje musialam 😅 uwielbiam kolorowe jedzenia, obiady na parze, pieczone, placki warzywne, mięso w sosie malinowym😍 gotowane warzywa... Ide odgrzać sobie obiad🤣 czekajta
 
reklama
Do góry