reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja też się cieszę że największy brzuszek wypadnie w lato, mam pełno letnich luźnych sukienek zresztą od zeszłego lata zrzuciłam ponad 20 kg więc sukienki nam w dużym rozmiarze także nawet nie będę musiał za bardzo szafy wymieniać w tym roku 🙂 z poprzedniej ciąży zostały mi nowe legginsy ciążowe, nie zdążyłam ich założyć więc dokupię jeszcze jedne i powinno wystarczyć.

Ogólnej to en to więc ciąży będzie mniej wydatków. Wózek mamy, łóżeczko też, kołyskę, laktator, masę zabawek niemowlęcych i jeśli trafi do druga dziewczyna nie będę musiała kupować ubranek. Na strychu całe worki 😉

Chociaż ja czuję że jednak będzie chłopak, ale mój mąż kłóci się że będzie Dorotka. Twierdzi że to on robił i właśnie robił Dorotkę więc mam mu planów nie zmieniać 😂
Hahahhahaha dobre :D
Ja to tym razem dokupię leżaczek baby bjorn, miałam wcześniej od szwagierki potem ja przekazałam dla drugiej szwagierki więc nie będę juz zabierać a ten babybjorn strasznie mi się podoba :D haha reszta tak jak mówisz jest :) choć ja mam tonę ubranek faktycznie ale myślę że jeśli o to chodzi to mimo wszystko popłynę i będę kupować nowe które będą mi się bardziej podobać haha bo ja to taka nienormalna jeśli chodzi o dziecięce ubranka :D
 
Mój przy drugim porodzie stał za drzwiami bo szybko poszło i żadne żadne nas nie chciało żeby był. Ale świadomość że jest blisko pomaga. A mój szwagier dostał telefon od mojej siostry że coś się dzieje I jedzie na cesarkę, płakała, a on w domu.... nie wiedział co się dzieje dopóki sie nie odezwała. :(
Straszne to :(
 
Ja swoje ciążowe spodnie oddałam siostrze i przyjaciółce. Ale obie wiedza że planuję więcej dzieci także już mówiły że pooddaja :) tylko to 4 pary na już większy brzuch.
Ale w dzinsach też chodzę z odpiętym guzikiem :D
 
Ja też się cieszę że największy brzuszek wypadnie w lato, mam pełno letnich luźnych sukienek zresztą od zeszłego lata zrzuciłam ponad 20 kg więc sukienki nam w dużym rozmiarze także nawet nie będę musiał za bardzo szafy wymieniać w tym roku 🙂 z poprzedniej ciąży zostały mi nowe legginsy ciążowe, nie zdążyłam ich założyć więc dokupię jeszcze jedne i powinno wystarczyć.

Ogólnej to en to więc ciąży będzie mniej wydatków. Wózek mamy, łóżeczko też, kołyskę, laktator, masę zabawek niemowlęcych i jeśli trafi do druga dziewczyna nie będę musiała kupować ubranek. Na strychu całe worki 😉

Chociaż ja czuję że jednak będzie chłopak, ale mój mąż kłóci się że będzie Dorotka. Twierdzi że to on robił i właśnie robił Dorotkę więc mam mu planów nie zmieniać 😂
U nas jak będzie chłopiec to też wszystko gotowe, dlatego z jeden strony chciałabym córeczkę, żeby móc od czasu do czasu kupić jakąś sukieneczkę czy lalkę 🤣
Mój mąż jeszcze przed pierwszą ciąża mówil, że on syna robi i będzie syn, jak lekarz w 12tc powiedział, że płeć żeńska to on, że na pewno nie bo doskonale wie co robił 🙈 no i w 20 tc okazało sie, że to jednak syn 🤣🤣
 
Ja też się cieszę że największy brzuszek wypadnie w lato, mam pełno letnich luźnych sukienek zresztą od zeszłego lata zrzuciłam ponad 20 kg więc sukienki nam w dużym rozmiarze także nawet nie będę musiał za bardzo szafy wymieniać w tym roku 🙂 z poprzedniej ciąży zostały mi nowe legginsy ciążowe, nie zdążyłam ich założyć więc dokupię jeszcze jedne i powinno wystarczyć.

Ogólnej to en to więc ciąży będzie mniej wydatków. Wózek mamy, łóżeczko też, kołyskę, laktator, masę zabawek niemowlęcych i jeśli trafi do druga dziewczyna nie będę musiała kupować ubranek. Na strychu całe worki 😉

Chociaż ja czuję że jednak będzie chłopak, ale mój mąż kłóci się że będzie Dorotka. Twierdzi że to on robił i właśnie robił Dorotkę więc mam mu planów nie zmieniać 😂
Ha, marzy mu się córeczka tatusia ;)
Mnie wszystko jedno ale tak pod kontem dzieci fajnie jak by był drugi synek bo zdecydowanie częściej dwaj bracia czy dwie siostry mają większy kontakt w nastoletności, dorosłości.

Ja w sumie muszę ogarnąć fotelik i gondolę bo mieliśmy od kogoś ale się już nie nadaje.
 
No ja zawsze mam przeczucie na synka,nawet imię mam
Z tymi damskimi zawsze zero wyboru i jakoś mi nie po drodze...moze sie zdziwimy 😅
A moje przeczucia się nie sprawdzają i były ostatnio na odwrót, ale ja zawsze jestem pewna tego co czuję nie dam się przekonać a potem szok bo lekarz mówi że będzie inaczej niż sadizalm 🤦
 
Jeju na prawdę straszne musiało to być rodzić w maseczce. To że mąż nie może być, jeju to wszystko jest porąbane :( co za czasy :( w dodatku z tą Rosja nie wiadomo co będzie, strach myśleć eh :/
To się zmienia, jak byłam w kwietniu na IP( WAWA Żelazna) to normalnie wchodzili,tylko najpierw sama przyszła mama ( wypełniali papierki) a jak szli na salę to zabierali tatę
 
reklama
Ha, marzy mu się córeczka tatusia ;)
Mnie wszystko jedno ale tak pod kontem dzieci fajnie jak by był drugi synek bo zdecydowanie częściej dwaj bracia czy dwie siostry mają większy kontakt w nastoletności, dorosłości.

Ja w sumie muszę ogarnąć fotelik i gondolę bo mieliśmy od kogoś ale się już nie nadaje.
Ja właśnie wolałbym córkę że względów ekonomicznych😉
 
Do góry