reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
ja się staram dużo pic.. różnie wychodzi ale ten litr, półtora wchodzi
 
reklama
Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
ja mam wrażenie że pije za mało, ale też jedyne co przełknę to woda gazowana(której normalnie nie lubię [emoji52])
 
Dziewczyny a jak u Was z ciepłem? Ja aktualnie mam w domu 24st i chodzę w grubej bluzie pożarowe bo ciągle mi zimno... Mój mąż jak już słyszy "może podkrecmy ogrzewanie bo jakoś zimno" To tylko puka się w głowę... A ja na serio marzne... 🤣
 
Dziewczyny a jak u Was z ciepłem? Ja aktualnie mam w domu 24st i chodzę w grubej bluzie pożarowe bo ciągle mi zimno... Mój mąż jak już słyszy "może podkrecmy ogrzewanie bo jakoś zimno" To tylko puka się w głowę... A ja na serio marzne... 🤣
Mi właśnie gorąco. Przed ciąży przy 23 stopniach bywało mi zimno a teraz to nawet do pracy w krótkim rękawku bez swetra.
 
Dziewczyny a jak u Was z ciepłem? Ja aktualnie mam w domu 24st i chodzę w grubej bluzie pożarowe bo ciągle mi zimno... Mój mąż jak już słyszy "może podkrecmy ogrzewanie bo jakoś zimno" To tylko puka się w głowę... A ja na serio marzne... 🤣
Tez tak mam,szczególnie na wieczor. Wtedy też i biust daje o sobie znać. Za dnia jest lepiej
Ciekawe haka dziś będzie noc, bo spałam jakoś dziwnie
 
reklama
A w którym tygodniu zaczęły wam się zachcianki jedzeniowe? U mnie chyba jeszcze ich nie ma. Ale to pewnie dlatego ze za wcześnie.
 
Do góry