reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja zamierzam rodzic jak z synem na UCK w Gdańsku. Ktoś jeszcze? 😁

Jeśli chodzi o witaminy to warto skonsultować z lekarzem ile, czego mają.
Ja np w sumvital mama mam tylko magnezu mało i pewnie będę brać b6 forte ale to jak będę po wizycie 🙃
 
reklama
Ja rodzilam 3 razy naturalnie. Pierwszy poród wywołany oxytocyna-tragedia. Skurcze bardzo mocne częste w porównaniu z kolejnymi porodami takie nienaturalne. Kolejne porody super - bez oxytocyny. Dla mnie ból do partych był do wytrzymania. Parte to już jest ból ekstremalny ale bardzo krótki u mnie 15 minut. Teraz także chciałabym naturalnie urodzić.
 
No niestety cudu nie było. Beta spadła do trochę ponad 100. Żadnych krwawień ani bólu, ale lekarze liczą, że to co widzieli w mscicy to jednak ten zatrzymany pęcherzyk. Mam liczyc, że sama się oczyszcze i zrobić betę w piątek by upewnić się, że spada. Żegnam się jednak w takim razie, dziewczyny. Niestety znowu ciąża okazała się dla mnie nieszczęśliwa. Teraz to bym już chciała tylko by faktycznie nie była pozamaciczna i bym sama się jakos niedługo oczyściła.
 
Bardzo mi przykro. Dużo sił dla Ciebie.
No niestety cudu nie było. Beta spadła do trochę ponad 100. Żadnych krwawień ani bólu, ale lekarze liczą, że to co widzieli w mscicy to jednak ten zatrzymany pęcherzyk. Mam liczyc, że sama się oczyszcze i zrobić betę w piątek by upewnić się, że spada. Żegnam się jednak w takim razie, dziewczyny. Niestety znowu ciąża okazała się dla mnie nieszczęśliwa. Teraz to bym już chciała tylko by faktycznie nie była pozamaciczna i bym sama się jakos niedługo oczyściła.
 
Cześć dziewczyny.
Mam dzisiaj ciężki dzień, rano wymiotowałam i robiło mi się słabo. Jakoś się pozbierałam i poszłam do pracy ale coś czuje że to będzie się powtarzać. Od kilku dni męczyły mnie mdłości.
Po południu "miałam" pierwszą wizytę u lekarza na którą ja przyszłam ale lekarza nie było 😬 Okazało się że lekarz skończył wcześniej a do mnie nikt nie zadzwonił bo nie mieli mojego numeru telefonu. Ciekawe bo się telefonicznie rejestrowałam. Nie przełożyli wizyty na inny termin, teraz mam znowu kilka godzin spędzić żeby się zarejestrować. To była wizyta na NFZ. Porażka!!! Dobrze że 22 lutego mam prywatną wizytę u innej lekarki. Nastawiłam się że dzisiaj coś zobacze, dostanę skierowanie na badania a tu dupa... Już dawno temu zawiodłam się na lekarzach ale liczyłam że w ciąży będzie inaczej
 
Bardzo mi przykro. Dużo sił dla Ciebie.
No niestety cudu nie było. Beta spadła do trochę ponad 100. Żadnych krwawień ani bólu, ale lekarze liczą, że to co widzieli w mscicy to jednak ten zatrzymany pęcherzyk. Mam liczyc, że sama się oczyszcze i zrobić betę w piątek by upewnić się, że spada. Żegnam się jednak w takim razie, dziewczyny. Niestety znowu ciąża okazała się dla mnie nieszczęśliwa. Teraz to bym już chciała tylko by faktycznie nie była pozamaciczna i bym sama się jakos niedługo oczyściła.
 
No niestety cudu nie było. Beta spadła do trochę ponad 100. Żadnych krwawień ani bólu, ale lekarze liczą, że to co widzieli w mscicy to jednak ten zatrzymany pęcherzyk. Mam liczyc, że sama się oczyszcze i zrobić betę w piątek by upewnić się, że spada. Żegnam się jednak w takim razie, dziewczyny. Niestety znowu ciąża okazała się dla mnie nieszczęśliwa. Teraz to bym już chciała tylko by faktycznie nie była pozamaciczna i bym sama się jakos niedługo oczyściła.
cholera 🥺 strasznie mi przykro słońce 🥺
 
reklama
Ja miałam pierwszy naturalny, ale tydzień na patologii leżałam z nadciśnieniem i wywoływany i skurcze z krzyża to masakra dla mnie były.. Ogólnie to dwa razy wywoływali i po paru godzinach oxy bez rezultatów spowrotem na patologie, a jak mnie teściowa wyprowadziła z równowagi to i o 18 zaczęły się bolesne skurcze 🤣-to było w szpitalu państwowym, a drugi poród to cięcie, że względu na problemy zdrowotne, ale po cieciu powiedzieli mi że jakbym rodziła naturalnie to mogłabym mieć problem, bo duży i długi był maluszek i to cięcie to w prywatnej klinice miałam.
 
Do góry