reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej. Taki ból może trwać długo, macica w ciąży cały czas się powiększa więc różne dolegliwość są jak najbardziej normalne. Jakoś bardziej dokuczliwy ból warto skonsultować z lekarzem, ale kłucia, ciągnięcia są normalne 😉
Dziękuję 😉 narazie to tylko ból jak na okres, czasem mija czasem wraca. Ostatnie bóle podbrzusza chyba pomyliłam z jelitami bo mialam rewolucje 🥴😬 nie polecam jeść na noc zimnych brokułów 😅 nie współpracują

Macie jakieś specjalne biustonosze na ból piersi? W dzień znośnie ale rano budzi mnie ogromny ból piersi. Macie jakieś domowe sposoby może?

I ostatnie pytanie. Czy bete sobie zrobić przed pierwsza wizyta u gibekologa by sprawdzić wzrost czy to malo zmienia i lepiej nie dokładać sobie stresu? Jestem dopiero 4+6
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się z Wami na szczęście w podwójnym składzie☺ test ciążowy robiłam 9.02 i cień cienia w sobotę już dwie grube krechy😊 jestem przeszczęśliwa że nam się udało juz w drugim cyklu starań, wcześniejszą ciaze poronilam w listopadzie 2021 na którą czekaliśmy 4mieisace. Cykle mam ok. 28 dniowe pisze ze ok. Bo po poronieniu to raz miałam 36dni a w tym szczęśliwym 25. Wg. Aplikacji termin mam na 22.10 wizytę u lekarza umówiłam na spokojnie żeby jakoś się nie stresować na 4.03. Proszę trzymajcie za nas kciuki żeby tym razem wszystko było ok☺ pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamusie☺
 
Dziękuję 😉 narazie to tylko ból jak na okres, czasem mija czasem wraca. Ostatnie bóle podbrzusza chyba pomyliłam z jelitami bo mialam rewolucje 🥴😬 nie polecam jeść na noc zimnych brokułów 😅 nie współpracują

Macie jakieś specjalne biustonosze na ból piersi? W dzień znośnie ale rano budzi mnie ogromny ból piersi. Macie jakieś domowe sposoby może?

I ostatnie pytanie. Czy bete sobie zrobić przed pierwsza wizyta u gibekologa by sprawdzić wzrost czy to malo zmienia i lepiej nie dokładać sobie stresu? Jestem dopiero 4+6
Ja nie robię bety przed usg bo i tak mam dużo stresu w ciąży więc nię będę go sobie dokładac, a po 2 codziennie pracuje 7.30-15.30 i dojezdzam kawałek więc musialabym kombinowac zeby dojechac do lab
 
Dziękuję 😉 narazie to tylko ból jak na okres, czasem mija czasem wraca. Ostatnie bóle podbrzusza chyba pomyliłam z jelitami bo mialam rewolucje 🥴😬 nie polecam jeść na noc zimnych brokułów 😅 nie współpracują

Macie jakieś specjalne biustonosze na ból piersi? W dzień znośnie ale rano budzi mnie ogromny ból piersi. Macie jakieś domowe sposoby może?

I ostatnie pytanie. Czy bete sobie zrobić przed pierwsza wizyta u gibekologa by sprawdzić wzrost czy to malo zmienia i lepiej nie dokładać sobie stresu? Jestem dopiero 4+6
Jeśli zamierzasz badać betę to koniecznie zrób przyrost, pojedynczy wyniki to tylko informacja o ciąży. Przyrost mówi już coś więcej.
Ale nie jest to wymóg przed wizytą u gina 😉
 
Dziękuję 😉 narazie to tylko ból jak na okres, czasem mija czasem wraca. Ostatnie bóle podbrzusza chyba pomyliłam z jelitami bo mialam rewolucje 🥴😬 nie polecam jeść na noc zimnych brokułów 😅 nie współpracują

Macie jakieś specjalne biustonosze na ból piersi? W dzień znośnie ale rano budzi mnie ogromny ból piersi. Macie jakieś domowe sposoby może?

I ostatnie pytanie. Czy bete sobie zrobić przed pierwsza wizyta u gibekologa by sprawdzić wzrost czy to malo zmienia i lepiej nie dokładać sobie stresu? Jestem dopiero 4+6
Ja dziś mam 5+6 i już nie czuje brzucha. Wcześniej coś tam mnie pobolewali i ze dwa dni coś mnie bolało po prawej stronie, owulację miałam z prawego.

Ja betę robiłam, żeby sprawdzić czy przyrasta i zacząć brać leki. Jeśli już raz robiłaś ( z powtórzeniem po 48h)to chyba przed wizytą nie ma sensu.
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami na szczęście w podwójnym składzie☺ test ciążowy robiłam 9.02 i cień cienia w sobotę już dwie grube krechy😊 jestem przeszczęśliwa że nam się udało juz w drugim cyklu starań, wcześniejszą ciaze poronilam w listopadzie 2021 na którą czekaliśmy 4mieisace. Cykle mam ok. 28 dniowe pisze ze ok. Bo po poronieniu to raz miałam 36dni a w tym szczęśliwym 25. Wg. Aplikacji termin mam na 22.10 wizytę u lekarza umówiłam na spokojnie żeby jakoś się nie stresować na 4.03. Proszę trzymajcie za nas kciuki żeby tym razem wszystko było ok☺ pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamusie☺
Witaj na pokładzie, ja też poroniłam w listopadzie niestety a w którym tyg strata? Znasz przyczynę alb robiłaś jakieś badania?
Teraz już na pewno będzie wszystko okej, wspólnie przejdziemy przez tą trudną drogę :D
 
Dziękuję 😉 narazie to tylko ból jak na okres, czasem mija czasem wraca. Ostatnie bóle podbrzusza chyba pomyliłam z jelitami bo mialam rewolucje 🥴😬 nie polecam jeść na noc zimnych brokułów 😅 nie współpracują

Macie jakieś specjalne biustonosze na ból piersi? W dzień znośnie ale rano budzi mnie ogromny ból piersi. Macie jakieś domowe sposoby może?

I ostatnie pytanie. Czy bete sobie zrobić przed pierwsza wizyta u gibekologa by sprawdzić wzrost czy to malo zmienia i lepiej nie dokładać sobie stresu? Jestem dopiero 4+6
co do bety to nie ma potrzeby robić przed wizytą, chyba że sama dla siebie chcesz zobaczyć czy przyrost jest odpowiedni🙂kiedy masz wizytę? Z bólem piersi nie pomogę, bo nie mam takich boleści.
O matko narobiłaś ochoty na brokuła😄😄
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami na szczęście w podwójnym składzie☺ test ciążowy robiłam 9.02 i cień cienia w sobotę już dwie grube krechy😊 jestem przeszczęśliwa że nam się udało juz w drugim cyklu starań, wcześniejszą ciaze poronilam w listopadzie 2021 na którą czekaliśmy 4mieisace. Cykle mam ok. 28 dniowe pisze ze ok. Bo po poronieniu to raz miałam 36dni a w tym szczęśliwym 25. Wg. Aplikacji termin mam na 22.10 wizytę u lekarza umówiłam na spokojnie żeby jakoś się nie stresować na 4.03. Proszę trzymajcie za nas kciuki żeby tym razem wszystko było ok☺ pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamusie☺
Mamy na ten sam dzień termin. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? Ja 15.01. testy o czułości 10 wychodzą mi takie. Ten z dzisiaj.
 

Załączniki

  • IMG_20220215_082244215.jpg
    IMG_20220215_082244215.jpg
    995 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Witaj na pokładzie, ja też poroniłam w listopadzie niestety a w którym tyg strata? Znasz przyczynę alb robiłaś jakieś badania?
Teraz już na pewno będzie wszystko okej, wspólnie przejdziemy przez tą trudną drogę :D
Wiesz co ciąża zatrzymała się na etapie 6 tyg. Puste jajo nie było zarodka nie robiliśmy żadnych badań, aczkolwiek próbowałam jakoś dojść do tego ale moja dr. Stwierdziła ze jest bardzo duzo takich poronien i w przypadku pustego jaja zwyczajnie na mnie trafiło. Szczerze to nie wiem czy jej wierzyc... Ale cóż teraz rozwija się drugie zycie, obronie się cieszę ale również bardzo boje. Po tym przeżycie podchodzę teraz do tej ciąży z większą rezerwa... A jak u Ciebie wyglądała sprawa?
 
Do góry