reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

oo kolejna z sierpnia 😄 którego?

Ja trzecia dawka zaszczepiłam się jak już byłam w, ciąży.. Tzn jeszcze nie wiedziałam, że w niej jestem, w sobotę szczepienie a we środę test i buum.

Ja miałam dokładnie tak samo, w sobotę szczepienie, a w środę pozytywny test 😀
Trochę się tym przejęłam, bo niby zaleca się szczepić w drugim trymestrze, ale zrobiłam research, który mnie trochę uspokoił i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

A tak swoją drogą macie jakieś zwierzaki w domu? Zmieniłam w końcu awatara bo mam zamiar mimo obaw zostać na tej grupie na długo :D Moja kicia rasy ragdoll za tego rudego kota dałaby mi popalić :D

Ja też mam kota, ale dachowca 😃 czekam, kiedy zauważy że coś się u mnie zmieniło, bo ponoć zwierzaki to szybko wyczuwają, ale na razie nie widzę zmian w zachowaniu 😃
 
reklama
Ja miałam dokładnie tak samo, w sobotę szczepienie, a w środę pozytywny test 😀
Trochę się tym przejęłam, bo niby zaleca się szczepić w drugim trymestrze, ale zrobiłam research, który mnie trochę uspokoił i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.



Ja też mam kota, ale dachowca 😃 czekam, kiedy zauważy że coś się u mnie zmieniło, bo ponoć zwierzaki to szybko wyczuwają, ale na razie nie widzę zmian w zachowaniu 😃
Ja mam całą gromadę przygarniętych psów i kotów. I jeden pies, który jest ze mną najbliżej już się zorientował, nie opuszcza mnie na krok i nie dopuszcza do mnie nikogo poza jednym kotem, które traktuje jak swoje dziecko ;)
 
Ja miałam dokładnie tak samo, w sobotę szczepienie, a w środę pozytywny test 😀
Trochę się tym przejęłam, bo niby zaleca się szczepić w drugim trymestrze, ale zrobiłam research, który mnie trochę uspokoił i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.



Ja też mam kota, ale dachowca 😃 czekam, kiedy zauważy że coś się u mnie zmieniło, bo ponoć zwierzaki to szybko wyczuwają, ale na razie nie widzę zmian w zachowaniu 😃
Ja również mam kota w domu, rudego brytyjczyka ❤️ Póki co tez większych zmian nie widzę u niego 🤷🏼‍♀️
 
A tak swoją drogą macie jakieś zwierzaki w domu? Zmieniłam w końcu awatara bo mam zamiar mimo obaw zostać na tej grupie na długo :D Moja kicia rasy ragdoll za tego rudego kota dałaby mi popalić :D
Ja mam 3 psy! ❤️ Kundelki ze schroniska, kochane parówki
Nie widzę żadnych zmian w zachowaniu 🤷‍♀️
 
A tak swoją drogą macie jakieś zwierzaki w domu? Zmieniłam w końcu awatara bo mam zamiar mimo obaw zostać na tej grupie na długo :D Moja kicia rasy ragdoll za tego rudego kota dałaby mi popalić :D
Jak tylko usiądę wygląda to tak:
 

Załączniki

  • B973A49B-3186-4081-8471-5C82ADE7BBB7.jpeg
    B973A49B-3186-4081-8471-5C82ADE7BBB7.jpeg
    108,3 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Rozmawiałam wczoraj z ginem na temat covidu bo też przeszłam w ciąży i powiedział że na tak wczesnym etapie choroba nie ma potencjalnego wpływu na rozwój ciąży. Ja przeszłam codiv ze średnimi objawami tym razem, szybko minęło na szczęście. Mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie! :)
Mi bardzo szybko skacze temperatura i to pod 39. Biorę paracetamol ale wiem ze nie powinnam brać dłużej niż 3 dni a jutro właśnie będzie 3... Pije ten *spam* i jakieś naturalne rzeczy typu czosnek z miodem i mlekiem ale też nie chce przesadzać. No boję się strasznie naprawdę....
 
Do góry