reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja też dopiero piąty tydzień zacznę 🙂 jak czytam, że już serduszka to mam wrażenie, że urodzę jednak w listopadzie 😅 pierwsza wizyta dopiero w marcu🙈

@Edyta835 Ja też zaskoczyłam po szczepieniu😅
Ja też mam dużo młodszą ciąże niż niektóre z Was ale myślę, że za tydzień będzie u mnie już coś widać.
A co do covida to 18.01 skończyłam miesiączkę i jedyne możliwośći zajscia w ciaze byly 19-20.01 bo od 21 do 30 leżałam w domu z covidem i wypadaly wtedy dni płodne lol a mam bardzo regularne cykle od kiedy pamiętam 😅
 
Dodam do poprzedniej wiadomości, ze jestem z OM 5+6, a z USG 6+3, owulacja była już w 11 dniu cyklu. 4 dni temu miałam bete na poziomie 8600. Dlatego tak ładnie było już wszystko widać :)
Jak takie ładne fotki to proszę tu wrzucać i dodawać otuchy innym! Bardzo to dodaje otuchy :)
Ja też mam dużo młodszą ciąże niż niektóre z Was ale myślę, że za tydzień będzie u mnie już coś widać.
A co do covida to 18.01 skończyłam miesiączkę i jedyne możliwośći zajscia w ciaze byly 19-20.01 bo od 21 do 30 leżałam w domu z covidem i wypadaly wtedy dni płodne lol a mam bardzo regularne cykle od kiedy pamiętam 😅
Też mam sporo młodszą, mam nadzieję że nadrobi z czasem, a nie będzie zwalniać :( Mimo że wiem kiedy owu dokładnie była...
 
Jak takie ładne fotki to proszę tu wrzucać i dodawać otuchy innym! Bardzo to dodaje otuchy :)

Też mam sporo młodszą, mam nadzieję że nadrobi z czasem, a nie będzie zwalniać :( Mimo że wiem kiedy owu dokładnie była...
Dokładnie, dziewczyny dodawajcie fotki z usg :D to dobrze nastraja :D
 
Ja też po szczepieniu zaszłam 😅 w grudniu miałam trzecią dawkę a potem w styczniu baardzo obfity okres, czytałam, że czasem jest taki "efekt uboczny". A u mnie to był taki pierwszy konkretny okres od kiedy karmię piersią, wcześniejsze były skąpe.
 
reklama
Ja też z tych starszych bo 34 w sierpniu;) ale też się czuję jak mlody bóg jak 18stka hehe ;)
Z witamin będę brać mama dha premium, brałam je w pierwszej ciąży i teraz kilka op mi zostało po ostatniej stracie także na kilka miesięcy mam z głowy.
Ja narazie chyba najpóźniejszy termin mam bo u mnie dopiero 4+1 ;)
 
Do góry