reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja krwawiłam bardzo, miałam dwa krwiaki od samego poczatku ciąży poprzedniej. plamilam plus 2 razy wyladowalam w szpitalu z krwotokiem ale bylo to spowodowane peknietym krwiakiem. Ciaza sie utrzymala i mam ponad 2 letnia corke teraz wiec moze jeszcze nie wszystko stracone
 
Progesteron 20,1 więc dobry. Powiem Wam tak, w drugiej ciąży plamienia też mnie nie przeraziły, tłumaczyłam sobie że się zdarzają ale u mnie niestety to za każdym razem zwiastun że z ciąża jestem coś nie tak. Więc już oswajam się z myślą że za kilka dni pewnie was opuszczę.

To moja ostatnia ciąża, więcej już nie dam rady...
Mimo wszystko trzymam kciuki i mam nadzieję że jednak będzie wszystko ok! Przytulam 🤗
 
A ja własnej zauważyłam po wizycie w toalecie na papierze toaletowym brązowe plamienie, ehh i koniec z moimi pozytywny myśleniem. Spróbuję dostać się do mojej gin w poniedziałek 14 lutego ona przyjmuje tylko w poniedziałki ale u mnie tak rozpoczynało się tracenie poprzednich ciąż... Powiem Wam że mam już dość.
Wiem co czujesz. Jesteś przerażona, bo swoje przeżyłaś . Na spokojnie, stres Ci nie pomoże. Pamiętaj, ze póki co martwisz się wyobrażeniem, a nie faktyczna sytuacja. Na razie poleż troszke, odpocznij i postaraj się nie skupiać na tych negatywnych emocjach. Twoja fasolka wszystko odczuwa ❤️
 
@Tinulka trzymaj się kochana❤️ trzymam mocno kciuki żeby to jednak nie było nic groźnego✊✊ a mocne te plamienie? Ja w poprzedniej ciąży też miałam plamienia i okazało się, że to krwiak, ale strachu się najadlam.. A może spróbuj się dostać wcześniej do innego lekarza?
 
A ja własnej zauważyłam po wizycie w toalecie na papierze toaletowym brązowe plamienie, ehh i koniec z moimi pozytywny myśleniem. Spróbuję dostać się do mojej gin w poniedziałek 14 lutego ona przyjmuje tylko w poniedziałki ale u mnie tak rozpoczynało się tracenie poprzednich ciąż... Powiem Wam że mam już dość.
A nie możesz pojechać wcześniej na IP bo pójść do innego lekarza ? Może wystarczy wziąć coś na podtrzymanie i będzie dobrze? Tylko zadziałać od razu?
 
reklama
U mnie chyba jest wszystko okej ale zastanawiam się czy nie dmuchać na zimne i nie iść już na L4, moja praca mnie bardzo stresuje i jak coś się stanie to chyba sobie tego nie wybaczę :(
 
Do góry