reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dopadła mnie załamka😭 Zmierzyłam temperaturę i spadła poniżej 37, przy czym od dnia owulacji cały czas się utrzymywała na poziomie 37,4. Jestem przerażona i spodziewam się najgorszego 😭 Proszę trzymajcie za mnie kciuki, strasznie się boje 😭
spokojnie! Nie nakręcaj się! To najgorsze co możesz zrobić teraz! Ja teraz co prawda nie mierze ale w poprzedniej ciąży też mi spadła i było 36,7-36,8 i mimo tego wszystko było ok! To że temperatura spadła nie oznacza że od razu dzieje się coś złego.. A jak się nakręcamy to organizm wariuje.. Połóż się, odpocznij, zrelaksuj i staraj się nie myśleć, oddychaj❤️
 
reklama
Do góry