reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

To i ja się przywitam. :) termin na 27 październik. To moja druga ciąża, mam już 2.5 letniego synka Aleksa. Ta ciąża to była duża niespodzianka 🙈 jestem już po badaniach prenatalnych, wszystko w jak najlepszym porządku :) płci jeszcze nie znam, mam nadzieje poznać ją w środę :) .
Witam wszystkich serdecznie 🥰
Czesc! Też mam wizytę w środę i mam nadzieję że się młode pokaże:D
 
reklama
Cześć. Ja mam ubrania głównie z hm. Ale też z lidla i sinsay. Teraz w sieciowkach jest coraz więcej kolekcji dla mam.

To i ja się przywitam. :) termin na 27 październik. To moja druga ciąża, mam już 2.5 letniego synka Aleksa. Ta ciąża to była duża niespodzianka 🙈 jestem już po badaniach prenatalnych, wszystko w jak najlepszym porządku :) płci jeszcze nie znam, mam nadzieje poznać ją w środę :) .
Witam wszystkich serdecznie 🥰
A ja już znam bo określili w Panoramie, chłopak!
 
Życzę takich widoków jak ja miałam tydzień temu 😊 chłopak jak nic
 

Załączniki

  • 16503843857027174145034180627621.jpg
    16503843857027174145034180627621.jpg
    804,4 KB · Wyświetleń: 57
Ja też mam nadzieję że dziś na wizycie się kruszynka ładnie ułoży i będzie widać 😁 Chciałabym znać płeć żeby starszej córce już powiedzieć o braciszku lub siostrzyczce 😊
Ja zamówiłam wczoraj książkę Staś pętelka brat czy siostra więc jak już się dowiem jaka płeć to chłopakom przeczytam i powiem. :) do tego już wyraźnie czuje ruchy i mam nadzieję że oni też będą mogli poczuc. Dzisiaj 17+0 :)
 
Cześć, właśnie dołączyłam do forum. Termin mam na 6.10. Pierwsze pytanie: gdzie polecacie zaopatrzyć się w ciuszki ciążowe przez internet? Moje sprzed ciąży powoli się przestają dopinać 😉

Właśnie odebrałam bardzo dobry wynik Panoramy (po złym wyniku Pappa), więc mogę na spokojnie zacząć myśleć o rzeczach takich jak ubrania. 😀
Gratuluję dobrego wyniku Panoramy :)
Ubrania kupiłam w HM (polecam szczególnie biustonosze), Sinsay i C&A. Spodnie z HM zamówiłam na vinted i dałam za nie 40 zł, a są jak nowe więc też polecam sprawdzić.

Witam serdecznie przyszłe mamusie 😄 Cieszę się że jest nas coraz więcej. Jak się czujecie dziewczyny?
 
reklama
Dziewczyny, co myslicie o jedzeniu pieczonego sushi w ciazy?
Od 2 miesiecy mam taka ochote na sushi, ze az mnie skreca, teoretycznie nie mozna jesc tylko surowej ryby ale nawet przy pieczonej wersji mam wizje jak kroja to wszystko tym samym nozem i wole nie ryzykowac. I jak w takiej sytuacji ma sie wersja w tempurze?
Jak na zlosc ciagle dostaje maile i smsy z reklamami sushi, chyba zauwazyli, ze dawno nie zamawialam😂
 
Do góry