reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny które maja cukrzycę, znow przy nudzę ale lekarz moj polecił apke sweet pregna, mysle super przepisy tam są ale np widze na sniadanie pasta z tuńczyka a o ile pamiętam kobieta w ciąży powinna omijac tuńczyka 🤔 ktos uzywa tej apki?
 
reklama
U nas butelki i smoczki się nie sprawdziły, moje dziecko ich nie zna, pluł nimi strasznie. Tatuś wykupił wszystkie rodzaje smoków, żadnego nie chciał, z butelki też nie chciał jeść, ale cycusie a i owszem 🙈 Oddałam mu się w 100 % był jeden więc mogłam, teraz będę próbowała działać z tym smoczkiem czy butelką, ale nic na siłę.
 
Ja bym chciała KP bo słyszałam że to dobrze działa choćby na sylwetkę. A po za tym to chyba dość wygodne bo jak coś bierzesz do łóżka i dzidzia zadowolona a mama odpoczywa bo sobie leżakuje. Tak mi się wydaje bo nie miałam okazji przy córce się o tym przekonać.
 
Dziewczyny które maja cukrzycę, znow przy nudzę ale lekarz moj polecił apke sweet pregna, mysle super przepisy tam są ale np widze na sniadanie pasta z tuńczyka a o ile pamiętam kobieta w ciąży powinna omijac tuńczyka 🤔 ktos uzywa tej apki?
ja ściągnęłam Ale właśnie takie błędy dietetyczne mnie odrzucily od niej. Jutro zrobię zdjęcia diety ktora dostalam od diabetologa. Poza tym polecam grupę na fb- cukrzyca ciążowa bez strachu i podgrupe cukrzyca ciążowa bez strachu- książka kucharska 🙂 głowa do góry! Razem przez to przejdziemy 🥰
 
ja ściągnęłam Ale właśnie takie błędy dietetyczne mnie odrzucily od niej. Jutro zrobię zdjęcia diety ktora dostalam od diabetologa. Poza tym polecam grupę na fb- cukrzyca ciążowa bez strachu i podgrupe cukrzyca ciążowa bez strachu- książka kucharska 🙂 głowa do góry! Razem przez to przejdziemy 🥰
Dziękuję ❤️! Razem przez to przejdziemy i damy radę, masz racje! Choc mnie mocno dobiła ta wiadomość o cukrzycy... Od razu pojawiły sie w glowie glupoty. Mam nadzieje ze ochłonę i nabiorę pozytywnego podejścia do nowej sytuacji ❤️💪 dodalam sie do grup, dziękuję za pomoc!! Napewno wiele mi to pomoże
 
reklama
Do góry