reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ale mam dziś dzien. W nocy obudziłam się do toalety o 1 i do 6 nie mogłam zasnąć, a o 6.30 obudziła mi się córka 🤯
Na jedzenie dziś patrzeć nie mogę. Woda też nie wchodzi, co za tym idzie środku na wymioty też nie jestem w stanie wziąć. Wleciały bajki, mam chwilę wytchnienia, czekam na męża i uciekam na drzemkę ☺️
Co do porodu, ciągle się zastanawiam, ale chyba dalej jestem przy cc.
Rodziłam 3 dni z czego przez te 3 dni miałam wywoływany porod. Nic fajnego, ale nie wspominam tego aż tak tragicznie, że boję się porodu czy coś. Po cc doszłam szybko do siebie. Porozmawiam z lekarzem na dalszym etapie ciąży, jak się na to zapatruje
spróbuj może mocno schłodzony sok pomarańczowy ? Mi wchodzi i wiele lepiej niż woda ;)
 
reklama
spróbuj może mocno schłodzony sok pomarańczowy ? Mi wchodzi i wiele lepiej niż woda ;)
Kurcze, ostatnio wymiotowałam po soku pomarańczowym i tak podrażniłam sobie tą kwasnoscia gardło, że nie wiem czy się odważę. Może taki schłodzony zdziała cuda 🤔
Wkładam do lodówki ☺️
 
Mam i chłopca i dziewczynkę, obie ciążę przechodziłam normalnie. Tesciowa pokusiła sie nawet na stwierdzenie, że "Kasi dzieci to przez okno wpadły". Strasznie ale to straaaasznie mnie wkurzyła tym tekstem. Pierwszy poród był wywoływany i nameczylam się okropnie, a przy drugim nie urodziłam łożyska i dostałam krwotoku. Ale nie lubię jak mi ktoś w "garach miesza" wiec sama się ogarnęłam z mężem a nie jak tesciowka, 6tygodni w łóżku leżała i matka ją obchodziła!
 
Udało mi się was trochę nadrobić dziś;)
Hahah ja jestem team cc ;)
Rodziłam tak i tak i cc to było najlepsze co mnie spotkało;)
Co do licznika ja mam dziś 10+ 5 dni ;)

No i najważniejsze.... jestem już po pobraniu krwi na NIFTY pro ;)
Jestem ciekawa jak to u Ciebie będzie wyglądało bo już kilka osób mnie straszyło, że nifty najlepiej w 13 tyg. Jestem umówiona na 11+0.
 
Hej,nie wiem czemu ale nie mam powiadomien ze ktos.cos pisał choć wątek śledzę...Myslalam wiec ze nikt nie pisze i tak o
U mnie nerwowy czas bo teraz czekam na jedno dodatkowe badanie,we środę prenatalne...jakoś nie mam nastroju bo myślę czy będzie ok....
Trzymajcie się zdrowo.
Powiadomien nie ma więc będę zaglądała co jakiś czas
 
Hej,nie wiem czemu ale nie mam powiadomien ze ktos.cos pisał choć wątek śledzę...Myslalam wiec ze nikt nie pisze i tak o
U mnie nerwowy czas bo teraz czekam na jedno dodatkowe badanie,we środę prenatalne...jakoś nie mam nastroju bo myślę czy będzie ok....
Trzymajcie się zdrowo.
Powiadomien nie ma więc będę zaglądała co jakiś czas
Mi z prywatnej się nie pokazują, a pokazywały do wczoraj
 
reklama
Do góry