reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Omg już bym poszła spać
Zmęczona jestem jakbym nie wiem co robiła .... szok jak na mnie to nie czas na spanie a jednak łóżko woła

A jak wasze biusta ? Moje nieco pełniejsze, czasem wrażliwe qlw o niebo lepiej niż z tydzień,półtora temu ...
khm khm wypowiem się 😂😂😂😂 tak dla odmiany 😁

Ja już w wyrze, dziecko śpi od godziny 💪 drugie starsze tez wysłałam spać szybciej bo pora wracać do szkoły w pełni sił.
Zaaplikowałam czopek dowcipny i zaraz idę spać 😂

Co do piersi, zaczęły bolec z 5 dni temu i ciagle bolą na tym samym poziomie ;)

Chodzę non stop w staniku ;)
U mnie dzisiaj 6+4 jakoś ;)
 
reklama
o kurcze.
No niezłe.

Mi nikt córki nie przepowiada.
Ale ja sobie Rez życzę córkę.
Bo kolejny syn to by jednak było już ciut za duża przewaga sił ze strony samców [emoji23]
a ja mam córke ale chyba wolałabym teraz drugą córke bo co ja z tymi wszystkimi pięknymi sukienkami zrobię, synowi głupio zakładać [emoji1787]
 
Ja nawet jak teraz poznam płeć, będę podchodziła do tego bardzo sceptycznie, chyba że dostanę zdjęcie [emoji6]
Z synkiem poszłam na prenatlne w 12 tc ciąży, lekarz powiedział że dziewczynka, a w 20tc ku radości męża okazało się, że chłopiec i mamy synka [emoji3]
kuzynce do końca ciąży mówili że chłopak a jednak ma córkę, mieli trochę problem na początku bo mieli same chłopięce ubrania [emoji51]
 
a ja mam córke ale chyba wolałabym teraz drugą córke bo co ja z tymi wszystkimi pięknymi sukienkami zrobię, synowi głupio zakładać [emoji1787]
mi wyślesz jak mi się poszczęści 😂😂😂😂😂😂😂😂 a tak na serio- kit z sukienkami, córka może hyc taka sama chłopczyca jak i ja - nauczę ja w piłkę nożna grać i na drzewa włazić 😂 byleby dała sobie włosy zaplatać ❤️😂🥰
 
mi wyślesz jak mi się poszczęści [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] a tak na serio- kit z sukienkami, córka może hyc taka sama chłopczyca jak i ja - nauczę ja w piłkę nożna grać i na drzewa włazić [emoji23] byleby dała sobie włosy zaplatać [emoji3590][emoji23][emoji3059]
moja akurat uwielbia jak robie jej różne fryzury [emoji1787] ale to taka mała dama odkąd nauczyła się nie mówić sama sobie ubrania wybierała a jak chciałam jej co innego założyć to był głośny sprzeciw, ale to baran i swój charakter ma [emoji1787] liczę że waga będzie spokojniejsza [emoji51]
 
Omg już bym poszła spać
Zmęczona jestem jakbym nie wiem co robiła .... szok jak na mnie to nie czas na spanie a jednak łóżko woła

A jak wasze biusta ? Moje nieco pełniejsze, czasem wrażliwe qlw o niebo lepiej niż z tydzień,półtora temu ...
Wrażliwe ale o wiele lepiej niz na początku. Da rade spać z nimi 😅 są pełniejsze i bardziej nabite. Mąż nie narzeka🤣
 
Polecam jak kogoś kręci moc jogurtu i siła kwaśnych owoców- jabłko i gruszka
 

Załączniki

  • 20220227_222530.jpg
    20220227_222530.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 21
Dziewczyny, jak to jest w końcu z tymi kąpielami? Ja jestem fanką długich i gorących kąpieli więc ograniczam sie do "nie goracych" ale szczerze nie wiem czy i tak nie sa za ciepłe. Nie chce juz sie czepiać szczegółów bo moze to nie ma znaczenia ale jak u Was z kąpielami? Robicie dalej dluugie wieczorne kąpiele?
 
Dziewczyny, jak to jest w końcu z tymi kąpielami? Ja jestem fanką długich i gorących kąpieli więc ograniczam sie do "nie goracych" ale szczerze nie wiem czy i tak nie sa za ciepłe. Nie chce juz sie czepiać szczegółów bo moze to nie ma znaczenia ale jak u Was z kąpielami? Robicie dalej dluugie wieczorne kąpiele?
ja robilam kąpiele w pierwszych dwóch ciążach, ale na pewno nie za gorące. Ale w połogu zdecydowanie odradzam, lepiej na te 6 tygodni przerzucić się na prysznic. Łatwo o krwotok.
 
reklama
Do góry