reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Cały czas się zastanawiam nad aspiratorem do nosa między tym katarkiem a Frida. Miałam ten drugi to się robiłam czasem fioletowa od zasysania ale to zawsze szybciej niż cały rytuał do katarka. Pewnie przyjdzie kupić oba 🤔
ja tak właśnie zrobiłam 😉 miałam Fridę do tej pory, teraz kupiłam Katarek i do tego nową Fridę, bo nie widzi mi się odpalanie odkurzacza w nocy
 
I chyba jeszcze wlasnie @aspekt wspominalas o paczce pampersow do odebrania za darmo w rossmannie? Czy ktoras z Was tez dostala takiego maila?
Do mnie nic nie przyszlo a Grazyna biznesu w czasach inflacji mi sie odpalila, skorzystalabym nie powiem😂
Ja dostałam dzisiaj, chyba od tygodnia ciąży to zależy u mnie 33+2, wcześniej miałam 2 oliwki do odebrania
 
Cały czas się zastanawiam nad aspiratorem do nosa między tym katarkiem a Frida. Miałam ten drugi to się robiłam czasem fioletowa od zasysania ale to zawsze szybciej niż cały rytuał do katarka. Pewnie przyjdzie kupić oba 🤔
Doswiadczone mamuski, a od kiedy zaczyna sie uzywac takich wynalazkow jak aspirator?
Ja juz chcialam kupowac ten katarek ale polozna na szkole rodzenia mowila, ze na poczatku to zbyt mocny sprzet dla takiego malego noska i, zeby sie wstrzymac z aspiratorami czy gruszkami🤔
 
Doswiadczone mamuski, a od kiedy zaczyna sie uzywac takich wynalazkow jak aspirator?
Ja juz chcialam kupowac ten katarek ale polozna na szkole rodzenia mowila, ze na poczatku to zbyt mocny sprzet dla takiego malego noska i, zeby sie wstrzymac z aspiratorami czy gruszkami🤔
Na tym co ja kupiłam jest że po skończonym miesiącu. Położna też u mnie mówiła, że przez pierwszy miesiąc to można najwyżej kilka kropel soli fizjologicznej wkropić i powinno się oczyścić ale ja nie jestem doświadczoną mamusią, więc nie wiem. Jak dziecko będzie miało mocno zatkany nosek to trzeba chyba trochę odciągnąć. Dlatego wzięłam jeszcze gruszkę na te pierwszej tygodnie na wszelki wypadek.
 
N
Dodam, że do newslettera Rossne.
Ja newsletter Rossman klub mam wyłączony a dostaje maile. Trzeba też mieć status "spodziewam się dziecka" z wypełnionym przew term porodu. Przy czym sama oferta jest ważna tylko 4 tyg od otrzymania maila.
Nie miałam tego statusu i terminu porodu. Dodałam i od razu dostalam maila, dzięki!!
 
Cały czas się zastanawiam nad aspiratorem do nosa między tym katarkiem a Frida. Miałam ten drugi to się robiłam czasem fioletowa od zasysania ale to zawsze szybciej niż cały rytuał do katarka. Pewnie przyjdzie kupić oba 🤔
"Sopelek 3 plus" łączy aspirator ustny i odkurzaczowy. Właśnie przeczytałam, że zmodyfikowali ten odkurzaczowy, może jest lepszy niż był 6 lat temu, bo u nas coś było nie tak, chyba się połamał.
 
reklama
Do góry