reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
błeeeee glona i chce mi sie zygac a badania dopiero za 2 h ;/ jeszcze zrana musialam szarpnac mojego gnojca a ona ponad dyche warzt. Nic mnie nie boli, nicc sie nie dzieje ale mam w glowie ze takie kaskaderskie akcje z tym ktwiakiem to nie bardzo.
 
błeeeee glona i chce mi sie zygac a badania dopiero za 2 h ;/ jeszcze zrana musialam szarpnac mojego gnojca a ona ponad dyche warzt. Nic mnie nie boli, nicc sie nie dzieje ale mam w glowie ze takie kaskaderskie akcje z tym ktwiakiem to nie bardzo.
No powiem Ci strasznie późno masz badania, czemu na taką godzinę akurat, musicie na zapisy? moja położna max do 9 robi badania
 
Miałyście już pobieraną krew do badań prenatalnych? Albo na który tydzień ciąży macie je zaplanowane? Ja idę dzisiaj a jestem w 10+0 tc , zastanawiam się bo wszędzie piszą że robi się to powyżej 11 tc ale może na krew można wcześniej 🤔 bo usg prenatalne mam dopiero za 2 tyg
 
Miałyście już pobieraną krew do badań prenatalnych? Albo na który tydzień ciąży macie je zaplanowane? Ja idę dzisiaj a jestem w 10+0 tc , zastanawiam się bo wszędzie piszą że robi się to powyżej 11 tc ale może na krew można wcześniej 🤔 bo usg prenatalne mam dopiero za 2 tyg
Kurcze pierwsze słyszę żeby w takich odstępach brali, no ale może co gabinet to inaczej robią, ja miałam prenatalne a wynik krwi był później, ale krew brali tak samo jak badanie, żeby było porownanie
 
Miałyście już pobieraną krew do badań prenatalnych? Albo na który tydzień ciąży macie je zaplanowane? Ja idę dzisiaj a jestem w 10+0 tc , zastanawiam się bo wszędzie piszą że robi się to powyżej 11 tc ale może na krew można wcześniej 🤔 bo usg prenatalne mam dopiero za 2 tyg
Mi gin kazał pappę za tydzień zrobić. 30 marca mam już prenatalne, ale gin ustawiał mi badania pod wiek ciąży z USG (smoczysko jest o tydzień starsze niż z OM).
 
Kurcze pierwsze słyszę żeby w takich odstępach brali, no ale może co gabinet to inaczej robią, ja miałam prenatalne a wynik krwi był później, ale krew brali tak samo jak badanie, żeby było porownanie
Chyba tam po prostu zadzwonię i dopytam bo niepotrzebnie jak tam pójdę a się okaze ze jednak za wcześnie
Ten termin ustaliła mi polozna na mojej pierwszej wizycie, podała kilka terminów ale powiedziała że ten będzie najlepszy
 
reklama
Miałyście już pobieraną krew do badań prenatalnych? Albo na który tydzień ciąży macie je zaplanowane? Ja idę dzisiaj a jestem w 10+0 tc , zastanawiam się bo wszędzie piszą że robi się to powyżej 11 tc ale może na krew można wcześniej 🤔 bo usg prenatalne mam dopiero za 2 tyg
Ja idę tylko na USG prenatalne.
 
Do góry