reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
byłam, szyjka taka jka była, leżenie przynosi efekty, tyle, że dzidzia nisko i dalej kazala leżeć do końca 37tc,także wszytako ok ☺️
Edit trafiłam do szpitala z powodu silnej niestrawność i wymiotów co jest problem przy mojej cukrzycy a tu Pan ginekolog po badaniu mówi"ooo Już gotowa do porodu szyjki brak, rozwarcie na 1,5 więc jak widzicie kwestia 2 dnii roznicy między badaniami, teraz to tylko czekać...
 
Edit trafiłam do szpitala z powodu silnej niestrawność i wymiotów co jest problem przy mojej cukrzycy a tu Pan ginekolog po badaniu mówi"ooo Już gotowa do porodu szyjki brak, rozwarcie na 1,5 więc jak widzicie kwestia 2 dnii roznicy między badaniami, teraz to tylko czekać...
Pod koniec to z dnia na dzień sytuacja może się zmienić.
Ja ostatnio miałam biegunki.Gdzies słyszałam,że kobiety przed porodem mają biegunki.I się bałam ,że u mnie też może Tak jest😂Ale wzięłam węgiel i się uspokoiło.Żoładek naszczeście nie boli.
Daj znać jak się sytuacja u Ciebie rozwinie.
 
Dostałam niedawno wyniki gastrologiczne wszytskie jakie możliwe i wszytskie wyszły ok, pocieszyło mnie to ale zaczęłam plamić na taki brązowy kolor... 😬, jak zapytałam lekarza czy mogę wyjść skoro wyniki ok to się zaśmiał i poszedł... Dam znać jak sytuacja się rozwinie ☺️
 
Mnie jeszcze troszkę męczy ta biegunka.Lekarz zalecił węgiel i dużo pić, i zachowac troche diety a jeśli nie przejdzie to dzwonić Do niego
Mam nadzieję,że to organizm nie oczyszcza się u mnie przed porodem 🤔Co najlepsze żołądek mnie nie boli,i dobrze się czuje,tylko częściej chodzę do wc.Jutro zaczynam 35tc,to jeszcze trochę czasu mam.
A jak Tam dziewczyny u Was samopoczucie ?
 
reklama
Do góry