reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
No dobra, niby dołączyłam, ale nie da się nic otworzyć ani nie widzę żadnych postów. Tylko z poziom przeglądarki, czy ja jestem jakimś imbecylem technologicznym czy coś jest nie tak?
Jak się nie uda z linku to już piszę petycje do administracji o dodanie nam @blondynka87 :)
Screenshot_20210323_112310_com.android.chrome.jpeg
 
Kiedyś był temat ale wtedy mnie nie interesował ;))) Jaki polecacie dla ciężarnych żel nawilżający przed stosunkiem ;)) Trzeba pomyśleć o rozkwicie życia seksualnego ;)
 
Kiedyś był temat ale wtedy mnie nie interesował ;))) Jaki polecacie dla ciężarnych żel nawilżający przed stosunkiem ;)) Trzeba pomyśleć o rozkwicie życia seksualnego ;)
My w czasie starań używaliśmy fertil start plus czy jakoś tak, jeśli wtedy nie zabijał plemników, to w ciąży chyba też nie będzie szkodził, albo conceive plus jeszcze byl
 
hej dziewczyny, nie odzywalam sie od dluzszego czasu ale po prostu nie bylam w stanie...dostalam takich bolesci brzucha ze sama ze soba ledwie dawalam rade :/ w czwartek trafilam na emergency bo dostalam krwawienia i silnych skurczy. Podejrzewali ciaze pozamaciczna ale na szczescie to nie to. Dzisiaj mialam usg okazalo sie ze to 8 tydzien ciazy serduszko bije ale krwawienia dalej nie ustepuja i oni nie potrafia znalezc przyczyny tych krwawien,a ja siedze i tylko sie zamartwiam co bedzie dalej 😭😭
 
hej dziewczyny, nie odzywalam sie od dluzszego czasu ale po prostu nie bylam w stanie...dostalam takich bolesci brzucha ze sama ze soba ledwie dawalam rade :/ w czwartek trafilam na emergency bo dostalam krwawienia i silnych skurczy. Podejrzewali ciaze pozamaciczna ale na szczescie to nie to. Dzisiaj mialam usg okazalo sie ze to 8 tydzien ciazy serduszko bije ale krwawienia dalej nie ustepuja i oni nie potrafia znalezc przyczyny tych krwawien,a ja siedze i tylko sie zamartwiam co bedzie dalej 😭😭
Ale to w szpitalu jesteś cały czas? Trzymaj się, będzie dobrze, ❤️ bije to dobrze
 
hej dziewczyny, nie odzywalam sie od dluzszego czasu ale po prostu nie bylam w stanie...dostalam takich bolesci brzucha ze sama ze soba ledwie dawalam rade :/ w czwartek trafilam na emergency bo dostalam krwawienia i silnych skurczy. Podejrzewali ciaze pozamaciczna ale na szczescie to nie to. Dzisiaj mialam usg okazalo sie ze to 8 tydzien ciazy serduszko bije ale krwawienia dalej nie ustepuja i oni nie potrafia znalezc przyczyny tych krwawien,a ja siedze i tylko sie zamartwiam co bedzie dalej 😭😭
A gdzie teraz jestes? W domu? Trzymaj sie mocno! Każda historia jest inna i nie zawsze krwawienia muszą oznaczać najgorzej, chcoiaz zdaje sobie sprawę jaki to stres. Dawaj znać! :*
 
reklama
Trzymaj się! Trzeba wierzyć, że będzie dobrze [emoji847]
hej dziewczyny, nie odzywalam sie od dluzszego czasu ale po prostu nie bylam w stanie...dostalam takich bolesci brzucha ze sama ze soba ledwie dawalam rade :/ w czwartek trafilam na emergency bo dostalam krwawienia i silnych skurczy. Podejrzewali ciaze pozamaciczna ale na szczescie to nie to. Dzisiaj mialam usg okazalo sie ze to 8 tydzien ciazy serduszko bije ale krwawienia dalej nie ustepuja i oni nie potrafia znalezc przyczyny tych krwawien,a ja siedze i tylko sie zamartwiam co bedzie dalej [emoji24][emoji24]
 
Do góry