reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ale miałam fuksa z tym przeziębieniem teraz... Właśnie się dowiedziałam, że grupa dzieciaczków, z którą pracuję stacjonarnie, została wysłana na kwarantannę, bo dwa przypadki covidowe u dzieci wykryto. Wszyscy są teraz uziemieni.

A ja w piątek jadę z Młodą do Trójmiasta na kontrolę po styczniowej operacji... Gdybym musiała przekładać i szukać nowego terminu, to nie wiem co bym zrobiła. Czyli... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i jednak wolę mój katar ;)
 
reklama
Ale miałam fuksa z tym przeziębieniem teraz... Właśnie się dowiedziałam, że grupa dzieciaczków, z którą pracuję stacjonarnie, została wysłana na kwarantannę, bo dwa przypadki covidowe u dzieci wykryto. Wszyscy są teraz uziemieni.
Haha! Ja to samo! Kiepsko się czułam więc byłam na zwolnieniu poprzedni tydzień, a w sob info., że dziecko ma covid. Od dzisiaj idziemy na onlajny (fuj, nie lubię z takimi maluchami olnajnów), ale fakt że farta miałyśmy wielkiego!!!
 
A ja se tak patrze w moje liczytdla i za 40 dni koncze pierwszy trymestr, a ze za oknem juz marzec i zapowiadaja ciepelko na weekendo :p no takie bez szalensw 10 st z przelotnymi opadami :D ale na + To teraz mi zleci. Byle gin mi pozwolil funcjonowac normalnie i sie zaczna spacery, place zabaw, grille, baseny, zanim sie obejrze to bedzie czerwiec a ja bede miec swoj basen w ogrodzie w ktorym bede uczyc sie nie utopic moja pierworodna, a ona zaraz zacznie chodzic to tez nie bede sie nudzic. Narazie spontanicznie przechodzi pol pokoju, a potem zapomina ze ma nogi wiec lata na kolanach.
 
Super! Marzy mi się taki pakiet... rozważałam nawet te Medicovery i inne cuda, ale mi się nie opłacały raczej. Zwłaszcza, że aby mieć wszystkie potrzebne mi badania w cenie, musiałabym wybrać najdroższy pakiet.
Zastanów się jeszcze.. medi wcale tak drogo nie wychodzi, biorąc pod uwagę, że będziesz z tego korzystała ty w ciąży, więc szybko Ci się zwróci, ale i twoja cóka.. a później drugie maleństwo. Na prawdę warto. Ja mam teraz allianz, ale jak urodzę, pewnie przejdziemy całą rodziną do medi.
 
Dziewczyny ze Śląska, które nie zapisywały się jeszcze na prenatalne- mamy darmowe z programu unijnego. W Bielsku gdzie nie zadzwoniłam tam już brak miejsc. Przyjmują w gyncentrum w Katowicach w galerii libero. USG+Pappa. Jak będziecie dzwonić to zróbcie sobie herbatkę albo najlepiej dwie bo dodzwonienie się do pięciu miejsc zajęło mi trzy godziny.

I powiedzcie mi, bo ja nie wiem jak oni to liczą... skoro ostatnią miesiączkę miałam 28 grudnia 2020 (w poniedziałek) to 22 marca (w poniedziałek) powinnam mieć... 12+0? Babka mi wyliczyła 12+4 i cały czas myślę jak.... Mam teorię, że dni świąteczne liczy się jako dwa i to by mi pasowało bo: Trzech Króli, Walentynki, Środa Popielcowa i Dzień Kobiet. Chociaż jeszcze był Sylwester więc pięć świąt ale może w ciąży Sylwestra nie liczą bo wtedy się przecież pije alkohol.

Jakoś mam uraz do darmowych rzeczy i mam wrażenie, że oni ten termin ustalają byle jak...
 
reklama
Do góry