reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Mój maz w czwartek juz nie wytrzymal i wrócił z pracy z wózkiem który sobie upatrzylismy w sklepie juz przy pierwszej ciąży. Stwierdzil ze juz teraz musi byc dobrze i tak oto juz jedna rzecz mamy☺Bardzo sie nie może doczekac juz tej swojej kruszynki i najchetniej wszystko by juz kupil☺
 

Załączniki

  • IMG_20190411_101807.jpg
    IMG_20190411_101807.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 103
reklama
Mój maz w czwartek juz nie wytrzymal i wrócił z pracy z wózkiem który sobie upatrzylismy w sklepie juz przy pierwszej ciąży. Stwierdzil ze juz teraz musi byc dobrze i tak oto juz jedna rzecz mamy[emoji5]Bardzo sie nie może doczekac juz tej swojej kruszynki i najchetniej wszystko by juz kupil[emoji5]
A możesz podzielić się informacją co to za model wózka? :). Bardzo ładny, taki uniwersalny kolorystycznie.
 
Mój maz w czwartek juz nie wytrzymal i wrócił z pracy z wózkiem który sobie upatrzylismy w sklepie juz przy pierwszej ciąży. Stwierdzil ze juz teraz musi byc dobrze i tak oto juz jedna rzecz mamy[emoji5]Bardzo sie nie może doczekac juz tej swojej kruszynki i najchetniej wszystko by juz kupil[emoji5]
Super tatko.
 
17+3
Cześć
Ja w tym roku kończę 30 lat i to moje pierwsze dziecko. Teraz żałuję, że tak późno, ale widocznie wcześniej nie czułam się gotowa
Ja jeszcze nie kupilam niczego dla maluszka, chciaz zrobilam czapeczke i sweter na drutach. Moja siostra ma 2 letniego syna i dużo rzeczy będę miała po nim, chociaż wiadomo, że sama też chciałabym coś kupic.
Jak tam u Was z brzuszkami? Macie nisko czy wysoko osadzone? Mój jest nisko i mam wrażenie, że uciska na pęcherz bo ciągle chodzę siku. Nawet się martwilam czy to dobrze, ale czytałam na innych forach, że to kwestia budowy ciała i u każdej mamy wygląda inaczej.
 
17+3
Cześć
Ja w tym roku kończę 30 lat i to moje pierwsze dziecko. Teraz żałuję, że tak późno, ale widocznie wcześniej nie czułam się gotowa
Ja jeszcze nie kupilam niczego dla maluszka, chciaz zrobilam czapeczke i sweter na drutach. Moja siostra ma 2 letniego syna i dużo rzeczy będę miała po nim, chociaż wiadomo, że sama też chciałabym coś kupic.
Jak tam u Was z brzuszkami? Macie nisko czy wysoko osadzone? Mój jest nisko i mam wrażenie, że uciska na pęcherz bo ciągle chodzę siku. Nawet się martwilam czy to dobrze, ale czytałam na innych forach, że to kwestia budowy ciała i u każdej mamy wygląda inaczej.
Cześć rowiesniczko :) to także moje 1 dziecko więc nie jesteś sama :)
Witam też inne przyszłe Mamusie :)
 
reklama
Do góry