reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Starsze dzieci już duże, więc mamusia im nie potrzebna 24/24. Byleby co jeść mieli :D no i obecnie na l4 jestem, ogarniam działkę warzywa więc czasu mam nadto :)

Hehehe ja kwiaty dziś sadziłam w ogrodzie. Mąż narzeka, kto to będzie podlewał jak ja z dzieciakami wybieram się na dwa miesiące na wakacje [emoji23][emoji12]
 
Ja w wieku 22 lat. Ale... znaliśmy się tylko 5 MIESIĘCY... [emoji12] wszyscy byli pewni że zaciążyliśmy. A tu dopiero pierwsze dziecko było jak miałam 28 lat. Kto mnie pobije w szybkości ślubu od czasu poznania się? No kto? [emoji12][emoji12][emoji23]
Ja Cię nie pobije, ale ja poznałam mojego męża i po 4 miesiacach zaręczyliśmy się i zaczęliśmy planować ślub. Wszyscy byli przekonani że jestem w ciąży.
 
Dziewczyny A ja mam pytanie z innej beczki... kiedy najlepiej zacząć kompletowanie wyprawki? Jak spotykam kogoś znajomego lub z rodziny to często mówią jeszcze nic nie kupuj, wstrzymaj się.. Kiedy jest właściwy moment na To?Jak uważacie z własnego doświadczenia. Ja kończę teraz 16 tc. We wtorek może się dowiem jaka będzie płeć :)

Mam konto na Amazon i zrobiłam sobie listę na ich stronie. To co mi się podoba czy wydaje mi się, że będę kupować wrzucam. Po 25 tygodniu zacznę kupować. Narazie wiele na niej nie ma. To będzie nasza sztuka numer trzy. Także minimalizm [emoji12]
 
Witajcie.

Można się do Was dołączyć? :)

Nazywam się Patrycja i termin mam na 21.10. 2019.

Jestem po dwóch krwawieniach i pobycie w szpitalu. Na szczęście nie wpłynęło to na moje maleństwo i jutro mamy badania prenatalne dokładnie w 12t1d.

Bardzo się boję ale mam nadzieję że z malenstwem wszystko jest w porządku!
 
Witajcie.

Można się do Was dołączyć? :)

Nazywam się Patrycja i termin mam na 21.10. 2019.

Jestem po dwóch krwawieniach i pobycie w szpitalu. Na szczęście nie wpłynęło to na moje maleństwo i jutro mamy badania prenatalne dokładnie w 12t1d.

Bardzo się boję ale mam nadzieję że z malenstwem wszystko jest w porządku!
Cześć. Witaj na forum. Trzymam kciuki za badania. Ja stresuje się przed każdym usg, więc wiem co przeżywasz. Daj znać po.
 
Witajcie.

Można się do Was dołączyć? :)

Nazywam się Patrycja i termin mam na 21.10. 2019.

Jestem po dwóch krwawieniach i pobycie w szpitalu. Na szczęście nie wpłynęło to na moje maleństwo i jutro mamy badania prenatalne dokładnie w 12t1d.

Bardzo się boję ale mam nadzieję że z malenstwem wszystko jest w porządku!
Patka jak to mozliwe ze 12+1 jak ja mam termin 18.10. I jutro 14+5? [emoji848]
 
reklama
Do góry