reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@emily61 - ja chorowałam od tamtej środy. Ból gardla oraz katar (taki już żółty :( ). Piłam gorace mleko z czosnkiem, miodem, masłem. Do nosa kupilam aerozol *spam* katar. Kupilam tez 100% sok z czarnego bzu (rozcienczalam z woda i cytryna) oraz 100% sok z aronii. :) Z dnia na dzień coraz lepiej, i dzisiaj już po katarze ani śladu :). Bylam tez pare dni na L4 to kroilam sobie czosnek razem z cebula na kanapke do tego wedlinke, salate, papryke (bo inaczej nie dalo sie zjesc) .
daaawno sie nie odzywalam. Podczytuje caly czas, jakos nie mam za duzo czasu zeby pisać. Juuuutro jade na wypoczynek na weekend, to bede miala spore zaleglosci z czytaniem utaj.
dopisalam sie tez do tabelki.
 
Aha jak się zgadza ie to napisze wiadomość do Aniaslu, a dostęp to kurde z tej listy może niech weźmie? Jak coś to Będziemy dopisywać hmmmm?
Myślę, że tak będzie najlepiej. I np raz w miesiącu robić czystki. Bo napewno nie będą wszyscy do końca. Przynajmniej z doświadczenia z innych grup mówię[emoji6]
 
Jestem i ja. Wszystko super. Dzidzia strasznie ruchliwa. Machała rączkami i kopała (doborze, że jeszcze tego nie czuję [emoji23]) . Ma 3.8 cm i jest 3 dni starsze niz wychodzi z OM 10t5d :)

No nareszcie napisałaś [emoji16] Super gratulacje!

Ja nie do konca w to wierzę, u mnie w każdej ciąży jest inaczej. Z synem pochłanialam kanapki z dzemem jablkowym wlasnej roboty tonami-pol chleba na raz moglam zjeść. Z córką nie bylo ani dnia zebym miala jakas zachcianke. Teraz banany mi smakują. Ale kwaśne rzeczy też. Twarz zawsze mialam gladka a teraz od początku ciąży zaczęło sypać. Chyba nie ma reguły [emoji6]

Jak u Was w koncu z tymi witaminami? Kupilam dzis folik zeby brac cokolwiek. Mam troche pregny od lekarki to biorę ale zaraz się skończy. A ja nie jem warzyw. Wlasciwie wogóle, od zawsze. Przez to nie da sie zdrowo odżywiać i mam wyrzuty

Ja brałam przed ciążą Femibion 0, teraz jestem na Prenatal Uno + magnez z wit. B6. U mnie też kiepsko z dietą. Nienawidzę stać przy garach, więc nie urozmaicam sobie tak, jak teraz powinnam. Muszę się za to wziąć.
 
Ja na wszelkie dolegliwości jem owoce i jakoś lepiej później.
Trzymam kciuki!

Ja jestem w szoku, że ten maluszek jest taki szybki. Szkoda, ze filmu z USG nie nagraliśmy. Następnym razem to zrobię [emoji16]
Ciekawe czy by się dało, bo nagrywają monitor komputera będzie mrygał
Miewam, ja mając zgage wiem że jestem w ciąży u mnie pomaga tylko zimne mleko....


Napisałam do Aniaslu
Ja w pierwszej ciąży piłam mleko zamiast wody i syn miał alergie na mleko dopiero po 5 roku mógł pić, to nie była nietolerancja on po prostu od razu miał po mleku zwykłym zapalenie krtani :)
 
Nie mam kiedy. Dopisze mnie ktoś? Termin OM 13.10.19 z usg 19.10.19.
Młoda chora. Ma wysoką temperaturę. Byłabym wdzięczna za dodanie.
 
reklama
Ja Te juz czuje brzuch jak chodzę, maluszek rośnie... :)


Jak wszystkie dziewczyny się wpisz to zrobię tabelkę i w kolejności terminami zrobię kto pierwszy itd :) ale nas tam jest, teraz weszlam to szok i chyba najwięcej tak na początek miesiąca i do połowy :)
 
Do góry