reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Modle sie by mi sie udalo do niej wrocic [emoji120]
I pewnie wrócisz jak tylko rezolutnie będziesz jeść, ja za dużo z synem przytyłam. Przed ciaza z synem ważyłam 45 kg teraz 62 kg
To mój z przed ciąży 20190113_083721.jpg
 
reklama
(10+1)
Cześć. Chciałam tylko się przywitać.
Noc zarwana i przesiedziana z miską na kolanach, dopiero około 3 gorzka herbata mi trochę pomogła, od rana płacze co 10 minut a do tego łeb mi rozsadza. Dziś moje pozytywne nastawienie schowało się w szafie i nie chce wyjść.
Mam nadzieję zę macie lepszy dzień....
 
Witajcie dziewczyny!to i ja chciałabym się przywitać.. zaglądam tu od jakiegoś czasu ale bardzo chciałam być na bieżąco:)I właśnie mi się udało:)
Jestem teraz w 7tc2d mam dwóch synów 10 i 2 lata :) ..i jedno puste jajo pomiedzy:( na samym początku, ale to zawsze boli..
Bardzo tu miło u was i mam nadzieję,że z wami zostanę..powtórzyłam bete ..i progestesron też coś za niski..ehh
Badała którąś z was? Czy beta w 7tc też musi się podwajac co 48h?
 
(10+1)
Cześć. Chciałam tylko się przywitać.
Noc zarwana i przesiedziana z miską na kolanach, dopiero około 3 gorzka herbata mi trochę pomogła, od rana płacze co 10 minut a do tego łeb mi rozsadza. Dziś moje pozytywne nastawienie schowało się w szafie i nie chce wyjść.
Mam nadzieję zę macie lepszy dzień....
O matko Klaudia to szok i bardzo Ci współczuję, przytulam :*
@SyLwuniaa witaj :) nie pomogę co do bety bo ja jej nie robiłam już później wcale, ale z tego co wiem to czym później tym mniejsza jest, już tak nie rośnie :)
 
9+0
Cześć dziewczyny!
U mnie dzisiaj dzień "jestem głodna, ale na nic nie mam ochoty", także jeszcze nie wiem co będę dzisiaj jadła. [emoji2368]
Trzymam kciuki za wizyty i witam wszystkie nowe dziewczyny! :)
 
reklama
Do góry