reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
9+5 (wg USG dzień młodsza)
Do mnie od dwóch dni przyszło znowu osłabienie i brak sil. W kuchni to w ogóle zero motywacji do gotowania.juz niedługo 2 trymestr to nam nadzieję że będą nowe pokłady energii.
Witam nowe mamy,tak myślałam,że na prywatny wątek są wcześnie bo bardzo dużo osób teraz do nas dołącza, jeżeli ktoś nas podczytuje a się nie odzywa to warto się przywitać już bo za jakiś czas pewnie zrobimy wątek zamknięty dla naszego komfortu :)
 
hej pozdrawiam.... z łóżka . Przyszła do nie wirusowka i zwaliła z nóg. Głównie gardło i spływający katar. Byłam u lekarza, lecz rzecz jasna leków dla mnie nie ma. Dużo płynów i odpoczynku :) mam nadzieję że szybko przejdzie. Od dzisiaj mamy na weekend synka mojego męża z pierwszego związku, a to baaardzo absorbujące dziecko. W ten weekend również planujemy powiedzieć rodzinie.

Tak dziewczyny, ujawniajcie się! :) ja tez jestem za wątkiem prywatnym, lepiej się poznamy i będziemy kojarzyć

@Kordosia fajnie ze pappe mamy tak blisko siebie :) usg genetyczne u Ciebie tego samego dnia?
 
hej pozdrawiam.... z łóżka . Przyszła do nie wirusowka i zwaliła z nóg. Głównie gardło i spływający katar. Byłam u lekarza, lecz rzecz jasna leków dla mnie nie ma. Dużo płynów i odpoczynku :) mam nadzieję że szybko przejdzie. Od dzisiaj mamy na weekend synka mojego męża z pierwszego związku, a to baaardzo absorbujące dziecko. W ten weekend również planujemy powiedzieć rodzinie.

Tak dziewczyny, ujawniajcie się! :) ja tez jestem za wątkiem prywatnym, lepiej się poznamy i będziemy kojarzyć

@Kordosia fajnie ze pappe mamy tak blisko siebie :) usg genetyczne u Ciebie tego samego dnia?
Zdrówka dla Ciebie :* na wirusówki generalnie nie ma leków. Łóżko, kocyk i herbatka :) a na gardło polecam płukanie wodą z kilkoma kroplami olejku herbacianego i druga płynnością płukanka to zaparzony rumianek z łyżeczką soli. U mnie działa najlepiej :)
 
@październikowe_love zdrówka kochana :)
@amica chodzilo mi, ze mocno odczuwam, ze w ciazy jestem :-D
Mówiłam że znowu mieszam :-) :) mnie wczoraj tak w miejscu gdzie właśnie teraz jest maleństwo tak pociagnelo jakby za pepowine że od razu sobie przypomniałam jak to było w ciąży :laugh2:
Dzisiaj sobie kupiłam spodnie ciążowe w Lidlu rozmiar 36 20190308_133744.jpg. Nie wiem jak wy ale ja mam już taki brzuch :rolleyes2:
 
1. Przed ciaza.
2. Teraz na wciagnietym brzuchu.
3. Teraz na wciagnietym brzuchu.
4. Teraz na rozluznionym brzuchu.
Screenshot_20190308-134758.jpeg
20190308_134607.jpeg
20190308_134642.jpeg
20190308_134651.jpeg
 
reklama
Do góry