reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Melduję się To ja z czwórką i piąte w brzuchu [emoji39][emoji2956]
Jeszcze Ci chciałam napisać, że poza tym że Cię podziwiam to uważam że duże rodziny są super [emoji7] i jak niektórzy twierdza, że trójka to już "za dużo" tak ja się z tym zupełnie nie zgadzam i puszczam mimo uszu :) także nawet trochę zazdroszczę wesołej gromadki :)
 
reklama
Kolezanki test z wczoraj. Kreska nie pojawila sie od razu, dopiero po kilku h luknela i byla. Okres spoznia sie juz 13 dni.
Co myslicie?Zobacz załącznik 949714
A ja tak spojrzałam na pierwszy rzut okiem i myślałam że to twój test hahaha mówię no nie przecież ona była w ciąży   :) może owu była później dlatego tak wychodzą, a jak wychodzą nawet po czasie to coś na rzeczy jest, moja doktor takie testy uznała i kazała się badać( beta hcg ) tyle że ja miałam właśnie wtedy ciążę biochemiczna, wczesne poronienie, również musiałam dzięki temu wykluczyć ciążę pozamaciczna
 
Hihihi no bylam i jestem. Mały stwor ostro daje znac, ze tam jest i ma sie dobrze... Gorzej ze mna. ;-P
A ja tak spojrzałam na pierwszy rzut okiem i myślałam że to twój test hahaha mówię no nie przecież ona była w ciąży   :) może owu była później dlatego tak wychodzą, a jak wychodzą nawet po czasie to coś na rzeczy jest, moja doktor takie testy uznała i kazała się badać( beta hcg ) tyle że ja miałam właśnie wtedy ciążę biochemiczna, wczesne poronienie, również musiałam dzięki temu wykluczyć ciążę pozamaciczna
 
Na pewno owu byla pozniej bo ona ma kilkudniowe wahania, ale nie dwa tygodnie [emoji849]
A ja tak spojrzałam na pierwszy rzut okiem i myślałam że to twój test hahaha mówię no nie przecież ona była w ciąży   :) może owu była później dlatego tak wychodzą, a jak wychodzą nawet po czasie to coś na rzeczy jest, moja doktor takie testy uznała i kazała się badać( beta hcg ) tyle że ja miałam właśnie wtedy ciążę biochemiczna, wczesne poronienie, również musiałam dzięki temu wykluczyć ciążę pozamaciczna
 
Kolezanki test z wczoraj. Kreska nie pojawila sie od razu, dopiero po kilku h luknela i byla. Okres spoznia sie juz 13 dni.
Co myslicie?Zobacz załącznik 949714
Ja w pierwszej ciąży test zrobiłam w dniu miesiączki i też po czasie wyszła bladziutka kreska. Na opakowaniu było napisane, że wynik sprawdzany powyżej 5 minut jest niemiarodajny. Na początku nic nie było widać a po godzinie jak wróciłam do łazienki żeby go wyrzucić to zauważyłam taką bladziuchną kreseczkę. Mąż stwierdził, że skoro napisali że po czasie wynik nie jest miarodajne to się nie przejął tym ale ja poleciałam na betę i wszystko było ok. Może niech zrobi za dwa dni znowu test, najlepiej z samego rana jak nie może iść na betę.
 
Zrobi na pewno, ale wiecie jak to jest [emoji16]
Ja w pierwszej ciąży test zrobiłam w dniu miesiączki i też po czasie wyszła bladziutka kreska. Na opakowaniu było napisane, że wynik sprawdzany powyżej 5 minut jest niemiarodajny. Na początku nic nie było widać a po godzinie jak wróciłam do łazienki żeby go wyrzucić to zauważyłam taką bladziuchną kreseczkę. Mąż stwierdził, że skoro napisali że po czasie wynik nie jest miarodajne to się nie przejął tym ale ja poleciałam na betę i wszystko było ok. Może niech zrobi za dwa dni znowu test, najlepiej z samego rana jak nie może iść na betę.
 
Hihihi no bylam i jestem. Mały stwor ostro daje znac, ze tam jest i ma sie dobrze... Gorzej ze mna. ;-P
Który ty już tydzień że czujesz? Chyba że znowu coś mieszam :biggrin2:
No właśnie to dziwne, albo wiesz jak może być, czego wcale nie życzę jej, mogła być ciąża ale biochemiczna i po prostu testy będą jeszcze wychodzić bo są pozostałości hcg w organizmie :unsure:
 
Jeszcze Ci chciałam napisać, że poza tym że Cię podziwiam to uważam że duże rodziny są super [emoji7] i jak niektórzy twierdza, że trójka to już "za dużo" tak ja się z tym zupełnie nie zgadzam i puszczam mimo uszu :) także nawet trochę zazdroszczę wesołej gromadki :)
Bardzo dziękuję Nawet nie wiesz jak miło to słyszeć [emoji3590] Ja raczej się spotykam z millymi reakcjami na moją rodzinę Może Ci co źle myślą nic nie mówią Hihi i dobrze Dla mnie moja rodzina to błogosławieństwo
 
reklama
10+1
Cześć. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Pięknego Dnia Kobiet.

@patkapateczka 3mam kciuki za wizyte. Daj znać jak będziesz po.

Ja właśnie zrobiłam tiramisu, oczywiście bez jajek i amaretto, ale myślę, że będzie dobre. Miłego dnia.
 
Do góry