reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dziewczyny, jeszcze chcialam sie dopytać dlaczego uwazacie, ze jak sa mdłości to jest wszystko ok?Bo tak tu się przewijało takie stwierdzenie..te dziewczyny, ktore mialyscie puste jajo wam przechodzily mdłości?..mi niestety wtedy nie:(Nie miałam plamien tylko takie bole/skurcze bodbrzusza..No i bardzo zle przeczucia:(
A teraz właśnie bardzo dobrze się czuje, nic nie boli nie plamie.. tylko te wyniki :( z objawow mam mdlosci do wytrzymania, apetyt na wszystko, senność..ogolnie jest ok
 
reklama
A kiedy masz wizytę?
Wlasnie przyjechalam na izbe..bo wizyte mam dopieto za tydzien w czw. I nie ma lekarki wczesniej :( jeszcze nie mialam usg, to mialo byc pierwsze, nie chcialam isc za wczesniej, zeby juz bylo duzo widać..ale sie niecierpliwilam i chcialam sie beta uspokoic do przyszlego tyg :( i tak sie uspokoilam ze nie spalam calal noc :(
 
@Carenik masz zajebiaszczą dziarę!

Ja swojego zdjęcia nie zamieszczam [emoji12]
Zresztą po tym co jest na wrześniówkach to się tysiąc razy zastanowię zanim coś zamieszczę.
 
7+3
Hej

Witam nowe mamusie
Kciuki za wizyty dzisiejsze:)

Nad robiłam i zapomniałam co mialam pisać....  :unsure::sorry::confused2:
Na dworze tak wieje że łeb urywa a ponoć ma jutro być gorzej o_O
Aaa widziałam dwa brzuszki jeden mnie doprowadził do depresji :ninja2::cool2::-pa drugi ladniutki  :yes:;-) ;):wink:
 
Mój mąż chyba zapomniał o dniu kobiet. Nie dziwię mu się. Wczoraj dostał nową ofertę pracy, potem ja byłam tak chora, że musiał przejąć stery w domu, a na koniec dnia dostałam brązowego plamienia. Kolejna nic nieprzespana, bo młoda wyła. Dziś jedynie jak wstał przede mną i wiedział, że już jestem na nogach to zaraz zadzwonił się pytać jak się czuję i czy wszystko ok, czy mam zamiar umówić się do lekarza. U nas nie ma dnia kobiet, może mu się zapomnieć. Wcale mnie to nie obejdzie. Też bym nie pamietała jakbyście nic nie wspomniały. Nie chcę kwiatów. Chcę by wrócił o normalnej porze i by przejął stery [emoji4] a ja się położę.
 
Wlasnie przyjechalam na izbe..bo wizyte mam dopieto za tydzien w czw. I nie ma lekarki wczesniej :( jeszcze nie mialam usg, to mialo byc pierwsze, nie chcialam isc za wczesniej, zeby juz bylo duzo widać..ale sie niecierpliwilam i chcialam sie beta uspokoic do przyszlego tyg :( i tak sie uspokoilam ze nie spalam calal noc :(
A który to tydzień?
 
Wlasnie przyjechalam na izbe..bo wizyte mam dopieto za tydzien w czw. I nie ma lekarki wczesniej :( jeszcze nie mialam usg, to mialo byc pierwsze, nie chcialam isc za wczesniej, zeby juz bylo duzo widać..ale sie niecierpliwilam i chcialam sie beta uspokoic do przyszlego tyg :( i tak sie uspokoilam ze nie spalam calal noc :(
Sylwia i jak?
 
reklama
@25_pixels no to życzę Ci by tak dzis było :=)

A co na tych wrzesniowlach się działo.? Ja Nie Ogarniam innych wątków jakoś...

Hahahha słuchy już nawet do mnie dotarły [emoji12]
Wiesz... są ludzie i parapety. Jedna pani bardzo „kulturalnie” nazwała wszystkie inne z nadwagą opasłymi świniami, sama zakładając, że będzie się w ciąży głodzić i ma zamiar przytyć w całej ciąży tylko 5kg. Było tam tego więcej, ale nie chce mi się nawet pisać. Takie rzeczy bardzo psują atmosferę. Jak dobrze, że tutaj wszystkie normalne babeczki [emoji4] Wcześniej kiedy nie byłam pewna terminu podczytywałam, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ale jak ktoś cieszy się z wymiotów, bo nie przytyje. Zamierza się głodzić w trzecim trymestrze, bo jej statut nie pozwala na tycie, to ja szczerze nawet ochoty nie mam na przedstawianie się. I czytam i pisze tylko z tylko wami już teraz.
 
Do góry