reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@Madzix88 nie każde ubezpieczenie pokrywa. Moje ubezpieczenie akurat tak, pokrywa NIPT (potocznie Nifty - hehehe widzę, że nie tylko ja coś wiem w tym temacie [emoji6]). Pewnie będę musiała zrobić. Tak samo jak echokardiogram (tak to chyba po polsku jest) w okolicy 20-22 tygodnia i jeszcze raz później ze względu na historię rodzinną i arytmię córeczki jeszcze w ciąży.

@październikowe_love zablokuj sobie neta i nie czytaj statystyk. Niepotrzebnie cie to nakręca. Wiadomo, że po 12 tygodniu ryzyko poronienia znacznie spada.
 
@Amica20 zawsze znajdzie się ktoś, kto nie ma swojego życia i czyta/zajmuje się czyimś. Ale im bliżej do terminu tym bardziej osobisty pytania i to dobry pomysł by pomyśleć o zamkniętym. Jest bardzo dużo dziewczyn, które tylko podczytują, a same nic nie piszą. Jak będzie się tworzyć forum zamknięte to nagle się ujawnią.
 
W sumie to nie wiem ale dzwoniłam do poloznej mojej gin, ona z nią rozmawiała i mam kupić femisept uro i w poniedziałek powtórzyć mocz

Możliwe, że to uti, zapalenie układu moczowego, jeśli masz krew w moczu. Miałam bardzo często w poprzedniej ciąży. Raz praktycznie mocz był krwisto czerwony. Czasami resztka moczu może zabarwić śluz na czerwono.
 
@patkapateczka mam kilka kocyków bambusowych po córeczce i uwielbiam. Urodziła się w sierpniu i były jak znalazł. Moje dzieciaczki zawsze uwielbiały być w nie owinięte. Na październik chyba taki cieplejszy kupię.
 
Mąż chce po prenatalnych powiedzieć rodzinie A ja nie i najlepiej to do porodu bym nic nie mówiła. Nie chce zapeszac i nie którzy to mają coś w sobie że się wszystko później psuje.

Mam bardzo podobnie. Ale nie z powodu zapeszania, tylko braku chęci podzielenia się informacją. Nie boję się reakcji rodziny, bo to nie ich ciąża i każdemu, kto mi coś na ten temat powie czy skomentuje nieciekawie powiem że się mogą ..... [emoji48] zbyt wiele mam na głowie i ten tydzień jeszcze się nie skończył, a dobił mnie kompletnie (nowe auto do kasacji m.in.).
 
@Patrusia witaj! Też miałam plamienia i wyszło, że mam za mało progesteronu, co grozi mi poronieniem. Po tym jak zaczęłam brać plamienia ustały. Czego tobie z całego serca życzę. Za pierwszym razem to przeraża. Wiem. Nie stresuj się, na tyle ile to możliwe. Pytaj, jak czegoś nie wiesz. Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi [emoji12]

Pierwsza pierworódka na forum? [emoji6] czy jest więcej?
 
reklama
Do góry