reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Czoperka, a to szyjesz? :) Zaczynasz czy już dłużej?
Hahaha, teraz się zczaiłam, że chyba o rowerze mówiłaś :-D[/QUOTE]

Maszyna to chodziło o rower :) ale do szycia posiadam dwie :) miałam epizod z szyciem akcesoriów turystycznych. Teraz już tylko czasem na użytki domowe ;) ale przemknęło mi przez myśl, że skoro i tak będę siedzieć w domu przez najbliższe miesiące to może by tak zacząć szyć np kocyki bambusowe? :D tym bardziej że mojemu maluszkowi na pewno uszyję, bo są świetne :)
 
Hahaha, teraz się zczaiłam, że chyba o rowerze mówiłaś :-D

Maszyna to chodziło o rower :) ale do szycia posiadam dwie :) miałam epizod z szyciem akcesoriów turystycznych. Teraz już tylko czasem na użytki domowe ;) ale przemknęło mi przez myśl, że skoro i tak będę siedzieć w domu przez najbliższe miesiące to może by tak zacząć szyć np kocyki bambusowe? :D tym bardziej że mojemu maluszkowi na pewno uszyję, bo są świetne :)[/QUOTE]
Chętnych nie braknie na kocyki :)
 
Hahaha, teraz się zczaiłam, że chyba o rowerze mówiłaś :-D

Maszyna to chodziło o rower :) ale do szycia posiadam dwie :) miałam epizod z szyciem akcesoriów turystycznych. Teraz już tylko czasem na użytki domowe ;) ale przemknęło mi przez myśl, że skoro i tak będę siedzieć w domu przez najbliższe miesiące to może by tak zacząć szyć np kocyki bambusowe? :D tym bardziej że mojemu maluszkowi na pewno uszyję, bo są świetne :)[/QUOTE]

Ooo, czyli też szyjesz, super :) Są tu jeszcze jakieś szyjące dziewczyny? ;)
Ja jestem amatorem, właściwie szyję tylko dla córci, chociaż kusiło mnie żeby zrobić coś dla siebie. Zaczęłam właśnie będąc w ciąży, ale żałuję że nie wcześniej, bo ciężko było mi długo wysiedzieć. Później jak podrosła to wróciłam do maszyny i uszyłam jej trochę ciuszków, tipi i sukienkę na roczek. Teraz chciałabym uszyć ten taki kokon dla niemowlaka ale narazie chyba za wcześnie więc się nie nakręcam.
A kocyki bambusowe super sprawa :)podobno są dla dziecka bezpieczniejsze od tych minky.
 
Ja to chyba mam cos z glowa. Chcialam jechac do pracy, przekazac wszystko nastepczyni po prenatalnych, bo to juz 2 trymestr bedzie, ale dzis gadalam z moja kumpela z pracy i mowi ze nie ma kierowniczki naszej ( a chetnie bym sie z nia nie spotkała) i sie zastanawiam czy nie jechac. Ale boje sie ze zapesze. Patrzcie co mi z glowa poronienia zrobily!!!
 
Ja to chyba mam cos z glowa. Chcialam jechac do pracy, przekazac wszystko nastepczyni po prenatalnych, bo to juz 2 trymestr bedzie, ale dzis gadalam z moja kumpela z pracy i mowi ze nie ma kierowniczki naszej ( a chetnie bym sie z nia nie spotkała) i sie zastanawiam czy nie jechac. Ale boje sie ze zapesze. Patrzcie co mi z glowa poronienia zrobily!!!
Mąż chce po prenatalnych powiedzieć rodzinie A ja nie i najlepiej to do porodu bym nic nie mówiła. Nie chce zapeszac i nie którzy to mają coś w sobie że się wszystko później psuje.
 
Hej :) Jestem nowa u Was!
O ciąży wiem ok. miesiąca. Dowiedziałam się przypadkiem na wizycie podczas usg, które pokazało 5 tydzień :o tydzień wcześniej robiłam test i nic nie pokazał.
Lekarz przypisał mi od razu kwas foliowy i mumomega - trochę drogi suplement ale podobno dobry..
Obecnie jestem w 8 tygodniu, na początku 7 tygodnia zauważyłam brązowe plamienia, więc poszłam do lekarza i okazało się, że młody/młoda odkleja się od macicy. w zwiazku z tym jestem na l4.
Termin mam na 15.10 :) - moja pierwsza ciąża, ogólnie umieram ze strachu :D
Czy ktoś z Was też jest na l4, bo ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak wcześnie musiałam iść...
 
Hej :) Jestem nowa u Was!
O ciąży wiem ok. miesiąca. Dowiedziałam się przypadkiem na wizycie podczas usg, które pokazało 5 tydzień :o tydzień wcześniej robiłam test i nic nie pokazał.
Lekarz przypisał mi od razu kwas foliowy i mumomega - trochę drogi suplement ale podobno dobry..
Obecnie jestem w 8 tygodniu, na początku 7 tygodnia zauważyłam brązowe plamienia, więc poszłam do lekarza i okazało się, że młody/młoda odkleja się od macicy. w zwiazku z tym jestem na l4.
Termin mam na 15.10 :) - moja pierwsza ciąża, mam 27 lat iii... ogólnie umieram ze strachu :D
Czy ktoś z Was też jest na l4, bo ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak wcześnie musiałam iść...

Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia :D Szczególnie jeśli lekarz Ci tak zalecił. Odpoczywaj póki możesz i przede wszystkim myśl pozytywnie ;);) będzie dobrze :)
 
Hej :) Jestem nowa u Was!
O ciąży wiem ok. miesiąca. Dowiedziałam się przypadkiem na wizycie podczas usg, które pokazało 5 tydzień :o tydzień wcześniej robiłam test i nic nie pokazał.
Lekarz przypisał mi od razu kwas foliowy i mumomega - trochę drogi suplement ale podobno dobry..
Obecnie jestem w 8 tygodniu, na początku 7 tygodnia zauważyłam brązowe plamienia, więc poszłam do lekarza i okazało się, że młody/młoda odkleja się od macicy. w zwiazku z tym jestem na l4.
Termin mam na 15.10 :) - moja pierwsza ciąża, ogólnie umieram ze strachu :D
Czy ktoś z Was też jest na l4, bo ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak wcześnie musiałam iść...
Witaj, ja też jestem na l4 ale ze względu na pracę. Nie miej wyrzutów sumienia tylko troszcz się o maleństwo :)
 
reklama
@Patrusia ja tez jestem na L4 od poczatku ale ze wzgledu na krwawienie po badaniu. Jakby nie to to pewnie bym chodzila jeszcze do pracy. Nie ma co sobie wyrzucac. Trzeba to trzeba.
 
Do góry