reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny :) już się bardzo cieszę, że dołączyłam do Was..
Oszczędzam się ile mogę, większość czasu leżę, bo takie miałam zalecenia.

@akrimjoch Ja chyba tez już nie wrócę, tym bardziej, że lepiej dla nich jak juz teraz zaczną szkolić sobie kogoś nowego i ja ich nie będę po 33 dniu kosztować.. a tak w ogolę to od kliku dni do godziny 12 mogę zjeść posiłki tylko na leżąco, inaczej nie lądują w brzuchu :) więc raczej nawet nie ma szans chodzenia do pracy w takim stanie..
 
@25_pixels nie denerwuj się, najważniejsze że jesteście cali. Nie ma tam czegoś takiego jak odszkodowanie? moze się uda kupić nowe bo zapewne ktoś winny temu jest! (zapewne ten z tira).
@25_pixels i @patkapateczka
Ja się tak zastanawiam co to są te kocyki bambusowe :p:rolleyes::ninja2:  matka dwójki dzieci :-p
@Patrusia ja zostaje do końca ciąży, pracuje przy żywych zwierzętach, dokładnie uboj drobiu.

Brawo ja, nauczyłam się oznaczać :biggrin2:
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie ciążowej i mogę do was dołączyć, bo ciąża ma 6tygodni, termin na koniec października i na razie jest dobrze. Mam 4,5 letniego syna. Jedną ciąże zakończoną poronieniem w 13tygodniu w lipcu zeszłego roku. Bardzo wierzę, że tym razem będzie dobrze, ale też bardzo się stresuje...
 
reklama
@Patrusia witaj! Też miałam plamienia i wyszło, że mam za mało progesteronu, co grozi mi poronieniem. Po tym jak zaczęłam brać plamienia ustały. Czego tobie z całego serca życzę. Za pierwszym razem to przeraża. Wiem. Nie stresuj się, na tyle ile to możliwe. Pytaj, jak czegoś nie wiesz. Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi [emoji12]

Pierwsza pierworódka na forum? [emoji6] czy jest więcej?
Ja też pierworódka :)
 
Do góry