reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@25_pixels to mega fajnie, że u Ciebie refundują nifty. My niestety będziemy bulić, ale traktujemy to trochę jak kupienie sobie świętego spokoju (o ile w ciąży to w ogóle możliwe :p).
 
reklama
Hej :) Jestem nowa u Was!
O ciąży wiem ok. miesiąca. Dowiedziałam się przypadkiem na wizycie podczas usg, które pokazało 5 tydzień :o tydzień wcześniej robiłam test i nic nie pokazał.
Lekarz przypisał mi od razu kwas foliowy i mumomega - trochę drogi suplement ale podobno dobry..
Obecnie jestem w 8 tygodniu, na początku 7 tygodnia zauważyłam brązowe plamienia, więc poszłam do lekarza i okazało się, że młody/młoda odkleja się od macicy. w zwiazku z tym jestem na l4.
Termin mam na 15.10 :) - moja pierwsza ciąża, ogólnie umieram ze strachu :D
Czy ktoś z Was też jest na l4, bo ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak wcześnie musiałam iść...
Witaj, ja też na L4 ale ze względu na pracę i warunki w niej nie sprzyjające ciąży :)

7+2
Witam też druga nowa mamusie :)

Ja dzis zrobiłam sałatkę z kurczakiem i robię pierwszy raz malinowa chmurkę, prędzej dla dzieci i meza niż dla mnie ale co tam:)
Ogólnie różnie się czuję raz lepiej raz Gorzej... Trudna za mna trafic :D
 
Ja miałam cienki kocyk bambusowy z takiej trochę bardziej mięsistej tkaniny niż te cieniutkie pieluszki, w dużym rozmiarze i moim zdaniem to bardzo uniwersalny gadżet. Owijałam nim maleństwo w taki kokonik (to jest jedna z metod uspokajania i wyciszania) i na to ciepły kocyk (bo była zima). Latem służy za okrycie, bo jest oddychający i podobno sprawia że ciało się nie nagrzewa.

IMG_20190307_170411_resize_20190307_170508.jpg
 
Ja miałam cienki kocyk bambusowy z takiej trochę bardziej mięsistej tkaniny niż te cieniutkie pieluszki, w dużym rozmiarze i moim zdaniem to bardzo uniwersalny gadżet. Owijałam nim maleństwo w taki kokonik (to jest jedna z metod uspokajania i wyciszania) i na to ciepły kocyk (bo była zima). Latem służy za okrycie, bo jest oddychający i podobno sprawia że ciało się nie nagrzewa.

Zobacz załącznik 949514
No t ok już teraz wiem jak wygląda taki kocyk :) jaki fajny mały okruszek w nim leży :)
 
Hej :) Jestem nowa u Was!
O ciąży wiem ok. miesiąca. Dowiedziałam się przypadkiem na wizycie podczas usg, które pokazało 5 tydzień :o tydzień wcześniej robiłam test i nic nie pokazał.
Lekarz przypisał mi od razu kwas foliowy i mumomega - trochę drogi suplement ale podobno dobry..
Obecnie jestem w 8 tygodniu, na początku 7 tygodnia zauważyłam brązowe plamienia, więc poszłam do lekarza i okazało się, że młody/młoda odkleja się od macicy. w zwiazku z tym jestem na l4.
Termin mam na 15.10 :) - moja pierwsza ciąża, ogólnie umieram ze strachu :D
Czy ktoś z Was też jest na l4, bo ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak wcześnie musiałam iść...
Cześć, ja mam termin na 14, rano miałam plamienia i też właśnie wylądowała na l4.
 
reklama
Cześć, ja mam termin na 14, rano miałam plamienia i też właśnie wylądowała na l4.



@Marama będzie dobrze :) to tylko 1 dzień różnicy ze mną, ciekawe jak wyjdzie w rzeczywistości haha
Zawsze chciałam pracować w ciązy, ale nawet jak już teraz będzie dobrze, to jakoś wydaje mi się że w domu będę się czuła pewniej..

A l4 dostałas leżące czy chodzone? na usg coś wyszło?
 
Do góry