reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

U mnie dzisiaj 6+0, wczoraj byłam w pracy i powiem wam, że świruję w robocie. Cały czas myślę czy wstrząs albo stres nie zaszkodzi fasolce, a jak pod wieczór przestały boleć piersi a zaczął brzuch to już faza totalna, zastanawiałam się czy nie iść dzisiaj na betę znowu... No ale nie lecę, bo 13 i tak idę do gina, bez sensu się nakręcam. Teraz tylko non stop bym spała.

Hej. Ja mam podobnie. Czasem bolą mnie piersi, a czasem nie. To nie oznacza, że dzieje się coś złego. Bądź dobrej myśli.
 
reklama
@carla89 witam:) gratulacje fasolki ! Mamy zbliżone terminy bo ja na 3.10 . Plecy też mnie strasznie bolały nie mogłam leżeć , wysiedzieć w pracy przy kompie ale teraz jest o wiele lepiej :) skąd jesteś? 3mam kciuki za wizytę. Daj znać po:)
Dziewczyny a właśnie macie może problemy z drętwieniem nóg i rąk?
 
@carla89 witam:) gratulacje fasolki ! Mamy zbliżone terminy bo ja na 3.10 . Plecy też mnie strasznie bolały nie mogłam leżeć , wysiedzieć w pracy przy kompie ale teraz jest o wiele lepiej :) skąd jesteś? 3mam kciuki za wizytę. Daj znać po:)
Dziewczyny a właśnie macie może problemy z drętwieniem nóg i rąk?
Ja mam szczególnie dokucza mi dretwienie rąk, w poprzedniej ciąży też tak miałam, chyba nawet bardziej niż teraz.
 
@carla89 witam:) gratulacje fasolki ! Mamy zbliżone terminy bo ja na 3.10 . Plecy też mnie strasznie bolały nie mogłam leżeć , wysiedzieć w pracy przy kompie ale teraz jest o wiele lepiej :) skąd jesteś? 3mam kciuki za wizytę. Daj znać po:)
Dziewczyny a właśnie macie może problemy z drętwieniem nóg i rąk?

Dziękuję :) Jestem ze Śląska, a Ty? Mam siostrę, która 2 lata temu urodziła i powiedziała, że pożyczy mi poduszkę ciążową, podobno pomaga na bóle pleców :) Jeśli chodzi o drętwienie rąk i nóg, to czasem tak mam jak za długo przebywam w jednej pozycji. Ogólnie uwielbiam ćwiczyć jogę i ona pomagała mi na wszelkie dolegliwości, ale czekam aż minie pierwszy trymestr. Na pewno się odezwę po wizycie.
 
Dziękuję :) Jestem ze Śląska, a Ty? Mam siostrę, która 2 lata temu urodziła i powiedziała, że pożyczy mi poduszkę ciążową, podobno pomaga na bóle pleców :) Jeśli chodzi o drętwienie rąk i nóg, to czasem tak mam jak za długo przebywam w jednej pozycji. Ogólnie uwielbiam ćwiczyć jogę i ona pomagała mi na wszelkie dolegliwości, ale czekam aż minie pierwszy trymestr. Na pewno się odezwę po wizycie.
Ja z zagłebia konkretnie Zawiercie:)
 
@Annka_167 no właśnie też zaczynam mieć z tym problem. Ciekawe czym dokładnie jest to spowodowane. Podpytam lekarza na następnej wizycie
Mi lekarz mówił o niedoborach magnezu albo potasu a poza tym w ciąży niektóre kobiety mogą mieć zespół cieśni nadgarstka, chociaż to raczej na późniejszym etapie. Przez hormony woda w organiźmie się zatrzymuje i to powoduje drętwienia. Mimo wszystko lepiej sama zapytaj też lekarza :)
 
8+4
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj mam wizytę, stresuję się, ale do 13 muszę wytrwać, będziemy widzieć. Trzymajcie kciuki.
Odezwę się po. [emoji16]
 
reklama
7+0
Witam nowe mamusie,
Kciuki za wizyty

Ja dzis okropnie się czuję, spałam cała noc a czuje się jakbym nic nie spała.....

Zajrzę potem....
 
Do góry