reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja uważam że należy jak najszybciej konsultować plamienia. Jedni twierdzą że brązowe nie jest groźne A żywa czerwona krew dopiero powinna martwić. U mnie bazowe oznaczało raz zagniezdzanie drugi rwz zatrzymanie rozwoju zarodka krwawienie krwiaka. Nie należy lekceważyć u każdej może oznaczać co innego. Lepiej skontrolować i siedzieć ze spokojna głowa.
 
Loli ;( bardzo mi przykro! Ale nie win siebie! Tez poronilam, wiem jak to koszmarnie boli! Ale miesiac pozniej bylam juz w zdrowej ciazy bez zadnych lekow. Wierze ze Tobie tez sie uda!
 
Czesc dziewczyny,dzis rano mialam jakies malutkie brazowe plamki jak sie podcieralam,bylam w szpitalu na skanie i juz serce nie bije.ciaza sie nie rozwijala,czekam teraz zeby sie rozkrecilo ale to moze .stalo sie to czego sie najbardziej obawialam czyli poronienia.zycze wam zdrowych i donoszonych ciaz.
Bardzo mi przykro ,choć boję się że i mnie moze to spotkać. Mam nadzieję że niebawem będziesz się cieszyć pięknymi dwiema kreskami.
 
Czesc dziewczyny,dzis rano mialam jakies malutkie brazowe plamki jak sie podcieralam,bylam w szpitalu na skanie i juz serce nie bije.ciaza sie nie rozwijala,czekam teraz zeby sie rozkrecilo ale to moze .stalo sie to czego sie najbardziej obawialam czyli poronienia.zycze wam zdrowych i donoszonych ciaz.
Bardzo mi przykro. Trzymaj się!
 
Smutno się zrobiło na forum :(
Strach jest u nas wszystkich, to niewyobrażalne :(
Mnie mdli od rana było dobrze a teraz mnie tak ciągnie że porażka. Jeszcze tydzień do wizyty, cieszę się a za razem boję że będzie dalej pusty pęcherzyk :( ale zaraz znowu się podbudowuje tym że każda ciąża się rozwijala dobrze to i teraz będzie dobrze.

U mnie na górze jest malutkie dziecko płaczę dla mamy już drugi dzień jak tylko się obudzi (pewnie zęby) mama jej chyba przyjechała na pomoc, ja się śmieje do M że to tak dla przypomnienia co nas czeka ale tak prawdę mówiąc nie mogę się tego doczekać... I mam nadzieję że się wszyscy tego doczekamy :)

Czaata trzymam kciuki mocno :)
Czoperka jedź sprawdź lepiej!
 
reklama
@Loli05 serdeczne wyrazy współczucia ;( tulam serdecznie i trzymaj się kochana jakoś mimo wszystko !

@Czoperka może lepiej dla bezpieczeństwa skonsultować z lekarzem, choćby telefonicznie..
 
Do góry