reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja juz po:D
Fasolek ma 3,9 cm, serduszko bije, wedlug usg jest o tydz starszy czyli 10+6. Matko ale ulga.
Prenatalne 26 marca, kolejna wizyta 1 kwietnia. Tak sie stresowalam ze teraz mnie łeb napierdziela.
Ale dzieki za trzymanie kciuków. Ja trzymam teraz za Was.
No i super! [emoji16]
 
reklama
Czy wam tez jest wiecznie zimno?w dresie pod klodra i przy mezu ktory w samych gaciach i wciaz zimno.a on sie smieje ze mnie.
 
Ja juz po:D
Fasolek ma 3,9 cm, serduszko bije, wedlug usg jest o tydz starszy czyli 10+6. Matko ale ulga.
Prenatalne 26 marca, kolejna wizyta 1 kwietnia. Tak sie stresowalam ze teraz mnie łeb napierdziela.
Ale dzieki za trzymanie kciuków. Ja trzymam teraz za Was.
Suuuuper wiadomości a tak się stresowalas.
 
Ja juz po:D
Fasolek ma 3,9 cm, serduszko bije, wedlug usg jest o tydz starszy czyli 10+6. Matko ale ulga.
Prenatalne 26 marca, kolejna wizyta 1 kwietnia. Tak sie stresowalam ze teraz mnie łeb napierdziela.
Ale dzieki za trzymanie kciuków. Ja trzymam teraz za Was.
Super wieści :) przybijam piątkę bo następna wizytę też mam 1 kwietnia u mojej ginekolog :)
 
reklama
Do góry