reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@Czoperka też zakupiłam spodnie z lidla a co do sweterka zastanawiałam się ale nie wzięłam bo miałam wrażenie że te zapinania na guziczki będą się rozłazić.
 
Ah dziewczyny chciałabym tylko Was podpytać: miałyście zlecone badanie na cytomegalie?
Ja dopiero będę miała 8marca zlecone badania natomiast lekarz kazał mi przynieść badania które zlecił mi w październiku po poronieniu więc chyba nie będę musiała ich powtarzać miałam wtedy na cytomegalie toxoplazmoze i inne.
 
Ja dopiero będę miała 8marca zlecone badania natomiast lekarz kazał mi przynieść badania które zlecił mi w październiku po poronieniu więc chyba nie będę musiała ich powtarzać miałam wtedy na cytomegalie toxoplazmoze i inne.
Generalnie w mojej karcie ciąży nie ma wzmianki o badaniu na cytomegalie, miałam już badania na początku ciąży (morfologia, tsh itd.) i lekarz mi jej nie zlecił. Ja oczywiście zapomniałam zapytać a kolejna wizyta dopiero za 3 tygodnie. robiłam badanie na cytomegalie w marcu zeszłego roku, ale na własna rękę, prywatnie, bo lekarz nie chciał mi wówczas dać skierowania. I zastanawiam się jak to u Was jest i czy robić badanie na własna rękę czy nie.
 
6+5
Czy wam tez sie cera popsula?ja mam w miare normalna cere,pryszcze to przed okresem,a teraz jakies czerwone krostki wyskoczyly buuu
 
Loli mam też sporadycznie przed okresem A od kilku dni na twarzy i ciele podobno to przez hormony i przejdzie wyczytałam to na aplikacji ciąża+
MamaLove ja miałam to badanie na NFZ Ale do lekarza chodzę prywatnie zaprosił mnie do szpitala po skierowanie. Zapytaj na kolejnej wizycie.
 
reklama
@Czoperka hahahha chyba żartujesz [emoji28] toż ja im więcej proponuję jak Amerykankom [emoji28]nie robię nigdy problemu, kiedy potrzebują wolne. Daję im płatne wakacje i nie wymagam prania czy sprzątania. Nawet obiad ma pod nos podsunięty, tylko trzeba młodej podać. Wiem, coś o pracy dla Polaków i wyzysku, dlatego zawsze staram się traktować każdego jak trzeba. Płacić tez. Nie jestem zachłanna. Wiesz do tej pory mam pracowników pod sobą [emoji12] wiem jak się z ludźmi dogadać. Chyba na zadupiu mieszkamy i ciężko poprostu kogoś znaleźć. Pan z agencji mi powiedział, że z taką sumą jaką mam na myśli za każdy tydzień nie powinno być problemu. Jest nadzieja. jeszcze trochę i zwariuję z młodą i pracą w domu.
Heheheh tak samo wykorzystuję nieletnich [emoji23]
@Magierowa nie każdy musi mieć takie podejście jak ty. Nawet po poronieniach. Nikomu nie musisz kazać pukać się w głowę. Forum jest od wyrażania opinii. Kulturalnie. Sprawdź sobie co oznacza selekcja naturalna. Nie każdy płód ma szansę przetrwać.
@MamaLove witamy! U mnie przyjęta data to 7+2. Tak jak u ciebie. Ale cesarka wcześniej.

To moje trzecie dziecko i w poniedziałek to chyba była moja (niech pomyślę...) 7? wizyta? Normalnie jak karma. W poprzedniej narzekałam na raz, dwa razy w tygodniu wizyty co tydzień. A tu masz [emoji33] wczoraj jeszcze się dowiedziałam, że mam za mało progesteronu...
 
Do góry