reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witam się 6+7
Choć czytam Was na bieżąco to z pisaniem już dużo gorzej
u mnie w sumie bez zmian, czasem mnie zemdli ale bez tragedii ;)
w niedzielę idziemy na chrzciny i myślę ile dac do koperty
Jutro mam umówiona dodatkowa wizytę na NFZ bo stwierdziłam że nie wytrzymie do 11 marca czy się serduszko pokaże a teraz nie wiem czy iść na tą wizytę bo ten lekarz co ma mnie przyjąć ma sporo kiepskich opinii :/ w sumie zalezy mi tylko na usg teraz, już bym do niego nie wróciła
 
reklama
Siemanko :) 1,5 cm człowieka z bijacym serduszkiem :) lista badań do zrobienia. Karta założona, kolejna wizyta za 3 tygodnie :) niestety rower musi zaczekać do czasu kiedy młody człowiek opuści brzusio.
Termin przwskoczyl z 2 na 8/9.10 :)
IMG_20190226_171300-01.jpeg
 
reklama
A ja właśnie robię pizzę [emoji487] i pachnie w całym domu [emoji39] chłopcy siedzą pod piekarnikiem bo się nie mogą doczekać [emoji23] bedzie dwusmakowa. Poza wspólną bazą połowa będzie ze smażonymi pieczarkami, świeżą ostrą papryką i zielonymi oliwkami a druga z camembertem, gruszką i orzechami włoskimi [emoji39] który wybieracie? :D
 
Do góry