reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
A oto moja siła robocza [emoji41]
IMG_20190226_111424.jpg
 
Ja w końcu się załamałam i zadzwoniłam do agencji zajmującej się znalezieniem niani. Chcę Polkę i dlatego mam taki problem. Jak sama szukałam, kiepsko szło. Amerykankom wisi czy ja jestem w domu czy nie. Polkom nie odpowiada moja praca z domu. Nie wiem czy boją się nadzoru (toż ja nie jestem gestapo), czy wolą pustki w domu bo wtedy większy luz. Trudno, trzeba będzie zabulić podwójnie na początku, ale co innego mi pozostaje?
Selekcja naturalna ??? Weźcie się puknijcie w głowę! Na tym forum jest dużo kobiet po poronieniach, po wieloletnich staraniach, jak można tak to podsumować??
Ja również straciłam wczesna ciążę,jednak takie medyczne podejście bardzo pomaga.ja też uważam,że nasza natura jest bardzo mądra i nie boje się mówić o "selekcji naturalnej". Słaby zarodek nie przetrwa i nic w tym dziwnego
 
8+5
Każdy może mieć inne podejście do poronienia i każdy tłumaczy sobie tona swój sposób. Jak zaszłam w 1 ciążę po 2latach staran widziałam serduszko widziałam fasolka moje dziecko to mimo tego że od początku było duże opóźnienie serduszko troszkę wolniej biło to według was jak powinnam podejść do sytuacji kiedy po tyg na kontroli już serduszko nie biło nie interesowała mnie wtedy selekcja itd ja byłam zrozpaczona że po tylu staraniach lezeniu braniu leków mojemu dziecku nie bije serduszko że już nic nie da się zrobić. I jeszcze ten nieszczęsny zabieg który mnie przerażał i pustka po zabiegu że to już naprawdę koniec. Każdy przechodzi to inaczej i każdy ma prawo do swojego zdania.
U mnie było tak samo,serce biło a potem już nie.wada serca. To co czujemy to inna sprawa,zabieg to nic przyjemnego,ale po jakimś czasie odnosimy się do przyczyn i z nadzieją patrzymy w przyszłość. Myślę,że w tej grupie nie powinno być miejsca na oceny i niech każda myśli jak chce.
 
Każdy ma prawo do własnych odczuć i każdy nazywa to po swojemu. Natomiast każdą chce mieć zdrowe dziecko i może musiało się tak stać żeby następnym razem było dobrze.
Mi lekarz na ból głowy jeśli jest już on uciążliwy nie do wytrzymania to 1tab paracetsmolu. W szpitalu również mi na silny ból głowy podali paracetsmol. Warto moim zdaniem zmierzyć sobie ciśnienie mnie często boli głowa jak spada mi ciśnienie.
 
Słownik mi przekręcił chodzi mi o paracetamol.
Właśnie bałam się coś brać ale chyba nie dam rady... Już trzeci dzień się męczę a tak boli ze nic nie jestem w stanie zrobić, leżenie nie pomaga, picie wody, okłady, nic. A ciśnienie zawsze mam niskie, w ciąży jeszcze bardziej, ale zapytam jeszcze o to na wizycie.
 
8+5
Cześć witam się po wczorajszej wizycie[emoji3526]
U nas wszystko dobrze, ciąża mlodsza o 4 dni więc dziś jest 8+5
Wyczekane serduszko widziałam a nawet słyszałam. Nasz czlowieczek ma 2cm
Bardzo się cieszę i już na dobre dołączam do forum. Termin przesunął się na 5 października[emoji3526]pozniej nadrobię co napisalyscie[emoji3526]
 
reklama
8+5
Cześć witam się po wczorajszej wizycie[emoji3526]
U nas wszystko dobrze, ciąża mlodsza o 4 dni więc dziś jest 8+5
Wyczekane serduszko widziałam a nawet słyszałam. Nasz czlowieczek ma 2cm
Bardzo się cieszę i już na dobre dołączam do forum. Termin przesunął się na 5 października[emoji3526]pozniej nadrobię co napisalyscie[emoji3526]
Super, gratuluję serduszka :)
 
Do góry