reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć wszystkim ! I ja dołączam do forum mam 29 lat, obecnie wg OM 7+2, ale wg usg ciaza młodsza, bo 6+4. Pierwsza ciąża niestety bez powodzenia , ale wierzymy, ze teraz wszystko będzie ok. Wczoraj byłam na drugiej wizycie (na pierwszej widziałam tylko pęcherzyk) i jest bijące serduszko ❤️. Kolejna wizyta za 3-4 tygodnie, także muszę czekać cierpliwie.
 
reklama
Cześć wszystkim ! I ja dołączam do forum mam 29 lat, obecnie wg OM 7+2, ale wg usg ciaza młodsza, bo 6+4. Pierwsza ciąża niestety bez powodzenia , ale wierzymy, ze teraz wszystko będzie ok. Wczoraj byłam na drugiej wizycie (na pierwszej widziałam tylko pęcherzyk) i jest bijące serduszko ❤️. Kolejna wizyta za 3-4 tygodnie, także muszę czekać cierpliwie.
Witamy na forum :)
Trzymam kciuki żeby było dobrze i gratuluję serduszka ;)
 
8+5
Cześć witam się po wczorajszej wizycie[emoji3526]
U nas wszystko dobrze, ciąża mlodsza o 4 dni więc dziś jest 8+5
Wyczekane serduszko widziałam a nawet słyszałam. Nasz czlowieczek ma 2cm
Bardzo się cieszę i już na dobre dołączam do forum. Termin przesunął się na 5 października[emoji3526]pozniej nadrobię co napisalyscie[emoji3526]
Uff jak dobrze :) to mamy ten sam termin! :D
 
Cześć wszystkim ! I ja dołączam do forum mam 29 lat, obecnie wg OM 7+2, ale wg usg ciaza młodsza, bo 6+4. Pierwsza ciąża niestety bez powodzenia , ale wierzymy, ze teraz wszystko będzie ok. Wczoraj byłam na drugiej wizycie (na pierwszej widziałam tylko pęcherzyk) i jest bijące serduszko ❤️. Kolejna wizyta za 3-4 tygodnie, także muszę czekać cierpliwie.
Gratulacje ❤
 
Właśnie bałam się coś brać ale chyba nie dam rady... Już trzeci dzień się męczę a tak boli ze nic nie jestem w stanie zrobić, leżenie nie pomaga, picie wody, okłady, nic. A ciśnienie zawsze mam niskie, w ciąży jeszcze bardziej, ale zapytam jeszcze o to na wizycie.
Warto zapytać wtedy spokojniej coś wziąść jak lekarz powie to osobiście. Mi na niskie ciśnienie polecił filiżankę kawki Ale ja jej nie lubię natomiast na ból głowy jeśli już nic nie pomaga i ciężko mi wytrzymać to tabletkę paracetamolu.
 
reklama
Do góry